როგორი შეფასებები მიიღეს საქართველოს ნაკრების ფეხბურთელებმა ალბანეთთან მატჩში?
ერთა ლიგის მეორე ტურში საქართველოს ნაკრებმა გასვლაზე ალბანეთი 1:0 დაამარცხა. ანალიტიკურმა საიტებმა ჩვენი გუნდის ფეხბურთელების თამაში შეაფასეს:
Whoscored: მამარდაშვილი 6.7, კაკაბაძე 7.0, კაშია 7.1, გველესიანი 6.8, დვალი 7.1, ლოჩოშვილი 7.3, ქოჩორაშვილი 8.1, კიტეიშვილი 7.6, ჩაკვეტაძე 7.4, კვარაცხელია 6.7, მიქაუტაძე 6.5, დავითაშვილი 6.0, ზივზივაძე 6.0, ალთუნაშვილი (შეფასების გარეშე).
Sofascore: მამარდაშვილი 6.9, კაკაბაძე 7.1, კაშია 7.5, გველესიანი 7.1, დვალი 7.5, ლოჩოშვილი 7.2, ქოჩორაშვილი 8.1, კიტეიშვილი 7.4, ჩაკვეტაძე 7.3, კვარაცხელია 6.7, მიქაუტაძე 6.9, დავითაშვილი 6.2, ზივზივაძე 6.5, ალთუნაშვილი (შეფასების გარეშე).
Flashscore: მამარდაშვილი 6.4, კაკაბაძე 7.2
კაშია 7.3, გველესიანი 6.9, დვალი 7.3, ლოჩოშვილი 7.1, ქოჩორაშვილი 8.1, კიტეიშვილი 7.6, ჩაკვეტაძე 7.5, კვარაცხელია 7.0, მიქაუტაძე 6.8 დავითაშვილი 6.0, ზივზივაძე (შეფასების გარეშე), ალთუნაშვილი (შეფასების გარეშე).