A ჯგუფი
#
გუნდი
1
ატლეტიკო
1
1
0
0
1
3
2
დორტმუნდი
1
1
0
0
1
3
3
მონაკო
1
0
0
1
-1
0
4
ბრიუგე
1
0
0
1
-1
0
B ჯგუფი
#
გუნდი
1
ბარსელონა
1
1
0
0
4
3
2
ინტერი
1
1
0
0
1
3
3
ტოტენჰემი
1
0
0
1
-1
0
4
პსვ
1
1
0
0
-4
0
C ჯგუფი
#
გუნდი
1
ლივერპული
1
1
0
0
1
3
2
ცრვენა
1
0
1
0
0
1
3
ნაპოლი
1
0
1
0
0
1
4
პსჟ
1
0
0
1
-1
0
D ჯგუფი
#
გუნდი
1
გალათასარაი
1
1
0
0
3
3
2
პორტო
1
0
1
0
0
1
3
შალკე
1
0
1
0
0
1
4
ლოკომოტივი
1
0
0
1
-3
0
E ჯგუფი
#
გუნდი
1
ბაიერნი
0
0
0
0
0
0
2
ბენფიკა
0
0
0
0
0
0
3
აიაქსი
0
0
0
0
0
0
4
აეკი
0
0
0
0
0
0
F ჯგუფი
#
გუნდი
1
სიტი
0
0
0
0
0
0
2
შახტარი
0
0
0
0
0
0
3
ლიონი
0
0
0
0
0
0
4
ჰოფენჰაიმი
0
0
0
0
0
0
G ჯგუფი
#
გუნდი
1
რეალი
0
0
0
0
0
0
2
რომა
0
0
0
0
0
0
3
ცსკა
0
0
0
0
0
0
4
პლზენი
0
0
0
0
0
0
H ჯგუფი
#
გუნდი
1
იუვენტუსი
0
0
0
0
0
0
2
იუნაიტედი
0
0
0
0
0
0
3
ვალენსია
0
0
0
0
0
0
4
იანგბოიზი
0
0
0
0
0
0

ჩემპიონთა ლიგა 2017/18. ჯგუფური ეტაპის კალენდარი

AutoSharing Option
24 აგვისტოს მონაკოში ჩემპიონთა ლიგის 2017/18 წლების სეზონის ჯგუფური ეტაპის წილისყრა გაიმართა.

- ჩემპიონთა ლიგის 2017/18 წლების სეზონის ჯგუფების მონაწილეები ცნობილია

გთავაზობთ ჯგუფური ეტაპის კალენდარს:

A ჯგუფი
ბენფიკა (პორტუგალია)
მანჩესტერ იუნ (ინგლისი)
ბაზელი (შვეიცარია)
ცსკა (რუსეთი)

I ტური. 12 სექტემბერი
მანჩესტერ იუნ-ბაზელი
ბენფიკა-ცსკა

II ტური. 27 სექტემბერი
ბაზელი-ბენფიკა
ცსკა-მანჩესტერ იუნ

III ტური. 18 ოქტომბერი
ბენფიკა-მანჩესტერ იუნ
ცსკა-ბაზელი

IV ტური. 31 ოქტომბერი
მანჩესტერ იუნ-ბენფიკა
ბაზელი-ცსკა

V ტური. 22 ნოემბერი
ცსკა-ბენფიკა
ბაზელი-მანჩესტერ იუნ

VI ტური. 5 დეკემბერი
ბენფიკა-ბაზელი
მანჩესტერ იუნ-ცსკა

B ჯგუფი
ბაიერნი (გერმანია)
პსჟ (საფრანგეთი)
ანდერლეხტი (ბელგია)
სელტიკი (შოტლანდია)

I ტური. 12 სექტემბერი
სელტიკი-პსჟ
ბაიერნი-ანდერლეხტი

II ტური. 27 სექტემბერი
პსჟ-ბაიერნი
ანდერლეხტი-სელტიკი

III ტური. 18 ოქტომბერი
ანდერლეხტი-პსჟ
ბაიერნი-სელტიკი

IV ტური. 31 ოქტომბერი
სელტიკი-ბაიერნი
პსჟ-ანდერლეხტი

V ტური. 22 ნოემბერი
ანდერლეხტი-ბაიერნი
პსჟ-სელტიკი

VI ტური. 5 დეკემბერი
ბაიერნი-პსჟ
სელტიკი-ანდერლეხტი

C ჯგუფი
ჩელსი (ინგლისი)
ატლეტიკო (ესპანეთი)
რომა (იტალია)
ყარაბახი (აზერბაიჯანი)

I ტური. 12 სექტემბერი
რომა-ატლეტიკო
ჩელსი-ყარაბახი

II ტური. 27 სექტემბერი
ყარაბახი-რომა
ატლეტიკო-ჩელსი

III ტური. 18 ოქტომბერი
ყარაბახი-ატლეტიკო
ჩელსი-რომა

IV ტური. 31 ოქტომბერი
რომა-ჩელსი
ატლეტიკო-ყარაბახი

V ტური. 22 ნოემბერი
ყარაბახი-ჩელსი
ატლეტიკო-რომა

VI ტური. 5 დეკემბერი
ჩელსი-ატლეტიკო
რომა-ყარაბახი

D ჯგუფი
იუვენტუსი (იტალია)
ბარსელონა (ესპანეთი)
სპორტინგი (პორტუგალია)
ოლიმპიაკოსი (საბერძნეთი)

I ტური. 12 სექტემბერი
ბარსელონა-იუვენტუსი
ოლიმპიაკოსი-სპორტინგი

II ტური. 27 სექტემბერი
სპორტინგი-ბარსელონა
იუვენტუსი-ოლიმპიაკოსი

III ტური. 18 ოქტომბერი
ბარსელონა-ოლიმპიაკოსი
იუვენტუსი-სპორტინგი

IV ტური. 31 ოქტომბერი
სპორტინგი-იუვენტუსი
ოლიმპიაკოსი-ბარსელონა

V ტური. 22 ნოემბერი
იუვენტუსი-ბარსელონა
სპორტინგი-ოლიმპიაკოსი

VI ტური. 5 დეკემბერი
ოლიმპიაკოსი-იუვენტუსი
ბარსელონა-სპორტინგი

E ჯგუფი
სპარტაკი (რუსეთი)
სევილია (ესპანეთი)
ლივერპული (ინგლისი)
მარიბორი (სლოვენია)

I ტური. 13 სექტემბერი
მარიბორი-სპარტაკი
ლივერპული-სევილია

II ტური. 26 სექტემბერი
სპარტაკი-ლივერპული
სევილია-მარიბორი

III ტური. 17 ოქტომბერი
სპარტაკი-სევილია
მარიბორი-ლივერპული

IV ტური. 1-ლი ნოემბერი
სევილია-სპარტაკი
ლივერპული-მარიბორი

V ტური. 21 ნოემბერი
სპარტაკი-მარიბორი
სევილია-ლივერპული

VI ტური. 6 დეკემბერი
ლივერპული-სპარტაკი
მარიბორი-სევილია

F ჯგუფი
შახტარი (უკრაინა)
მანჩესტერ სიტი (ინგლისი)
ნაპოლი (იტალია)
ფეიენოორდი (ჰოლანდია)

I ტური. 13 სექტემბერი
შახტარი-ნაპოლი
ფეიენოორდი-მანჩესტერ სიტი

II ტური. 26 სექტემბერი
მანჩესტერ სიტი-შახტარი
ნაპოლი-ფეიენოორდი

III ტური. 17 ოქტომბერი
ფეიენოორდი-შახტარი
მანჩესტერ სიტი-ნაპოლი

IV ტური. 1-ლი ნოემბერი
ნაპოლი-მანჩესტერ სიტი
შახტარი-ფეიენოორდი

V ტური. 21 ნოემბერი
ნაპოლი-შახტარი
მანჩესტერ სიტი-ფეიენოორდი

VI ტური. 6 დეკემბერი
შახტარი-მანჩესტერ სიტი
ფეიენოორდი-ნაპოლი

G ჯგუფი
მონაკო (საფრანგეთი)
პორტუ (პორტუგალია)
ბეშიქთაში (თურქეთი)
ლაიპციგი (გერმანია)

I ტური. 13 სექტემბერი
ლაიპციგი-მონაკო
პორტუ-ბეშიქთაში

II ტური. 26 სექტემბერი
მონაკო-პორტუ
ბეშიქთაში-ლაიპციგი

III ტური. 17 ოქტომბერი
ლაიპციგი-პორტუ
მონაკო-ბეშიქთაში

IV ტური. 1-ლი ნოემბერი
ბეშიქთაში-მონაკო
პორტუ-ლაიპციგი

V ტური. 21 ნოემბერი
ბეშიქთაში-პორტუ
მონაკო-ლაიპციგი

VI ტური. 6 დეკემბერი
პორტუ-მონაკო
ლაიპციგი-ბეშიქთაში

H ჯგუფი
რეალი (ესპანეთი)
დორტმუნდი (გერმანია)
ტოტენჰემი (ინგლისი)
აპოელ (კვიპროსი)

I ტური. 13 სექტემბერი
ტოტენჰემი-დორტმუნდი
რეალი-აპოელ

II ტური. 26 სექტემბერი
დორტმუნდი-რეალი
აპოელ-ტოტენჰემი

III ტური. 17 ოქტომბერი
აპოელ-დორტმუნდი
რეალი-ტოტენჰემი

IV ტური. 1-ლი ნოემბერი
ტოტენჰემი-რეალი
დორტმუნდი-აპოელ

V ტური. 21 ნოემბერი
აპოელ-რეალი
დორტმუნდი-ტოტენჰემი

VI ტური. 6 დეკემბერი
რეალი-დორტმუნდი
ტოტენჰემი-აპოელ
მკითხველის კომენტარები / 0 /
კომენტარი ჯერ არ გაკეთებულა.

სიახლეები პოპულარული