<p><p><div style="text-align: center;">ფოტო: facebook.com/alexander.bakshi</div></p></p><p><p><p>საქართველოს ნაკრებმა ATP CUP-ის გათამაშების მეორე დაპირისპირების წყვილთა თანრიგში იაპონია დაამარცხა.</p></p></p><p><p><p>ზურა ტყემალაძემ და ალექსანდრე ბაკშმა იაპონელთა წყვილი - ბენ მაკლაჩლანი და ტოშიჰიდე მაცუი - 2 სეტში 6:2, 6:4 დაამარცხეს.</p></p></p><p><p><p>აღნიშნული გამარჯვებით საქართველოს ნაკრებმა 1:2 დათმო იაპონიასთან დაპირისპირება და მართალია, ჯგუფიდან გასვლის შანსი აღარ გვაქვს, თუმცა, თუ ურუგვაის დავამარცხებთ, მესამე ადგილზე გავალთ.</p></p></p><p><p><p>შემდეგ შეხვედრებს ქართველი ჩოგბურთელები ზეგ, 8 იანვარს გამართავენ. ალექსანდრე მეტრეველი მარტინ კუევასს (523) 13:30 საათზე დაუპირისპირდება, ხოლო ნიკოლოზ ბასილაშვილი კი უფროს ძმას, პაბლო კუევასს (45) 15:00 საათზე შეხვდება.</p></p></p><p><p><p> <p></p></p><br></p>
night
ბაკშიმ უნდა ითამაშოს.