<p>6 სექტემბერს სპორტის, ტურიზმისა და ახალგაზრდობის საერთაშორისო ფონდსა და საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს სპეციალურ პენიტენციურ ფონდს შორის თანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.</p><p>მემორანდუმი, სხვა მნიშვნელოვან საკითხებთან ერთად, სპორტული ეკიპირებით მომარაგებას, სხვადასხვა ტურნირში მონაწილეობასა და მრავალ სპორტულ აქტივობას ითვალისწინებს.</p><p>თანამშრომლობას სპორტის, ტურიზმისა და ახალგაზრდობის საერთაშორისო ფონდის მხრიდან ხელი პრეზიდენტმა ტარიელ ხეჩიკაშვილმა, ხოლო სპეციალური პენიტენციური სამსახურის მხრიდან დირექტორმა ნიკა ცხვარიაშვილმა მოაწერეს.</p><p>შეგახსენებთ, რომ ფონდის მიზანია საქართველოში სპორტის, ტურიზმისა და ახალგაზრდობის მიმართულებით პროგრამებისა და პროექტების ხელშეწყობა.</p><p>დაგეგმილია საგრანტო კონკურსების გამოცხადება დაფინანსების მოსაპოვებლად.</p><p>წყარო: <strong>სპორტის, ტურიზმისა და ახალგაზრდობის საერთაშორისო ფონდი</strong> <p><p><strong></p><p></strong> <p><p></p></p><br></p>
sddd
ტურნირები დამღლელია მაგათთვის.შინ.
"ამ სტადიონზე მისნაირი ანგელოზივით ბავშვები გაფრთიანდებიან" - "საბურთალოს" პრეზიდენტი შაქარაშვილის სახელობის სტადიონს აანონსებს [VIDEO]