<p>სპორტის, ტურიზმისა და ახალგაზრდობის საერთაშორისო ფონდსა და საქართველოში საფრანგეთის საელჩოს შორის გაცნობითი ხასიათის შეხვედრა გაიმართა.</p><p>შეხვედრაში ფონდის მხრიდან პრეზიდენტმა ტარიელ ხეჩიკაშვილმა, ვიცე-პრეზიდენტმა შალვა გოგოლაძემ, ხოლო საელჩოს მხრიდან საელჩოს ატაშემ ურთიერთობების დარგში, ლეონორა ფუნდმა მიიღეს მონაწილეობა.</p><p>შეხვედრის ფარგლებში, ფონდის წარმომადგენლებმა საელჩოს დელეგაციას გააცნეს ფონდის მიზნები, ამოცანები, მიმდინარე აქტივობები და სამომავლო გეგმები. მხარეებმა ასევე მიმოიხილეს ფონდსა და საფრანგეთის შესაბამის ორგანიზაციებს შორის სამომავლო თანამშრომლობის პერსპექტივები.</p><p>შეგახსენებთ, რომ ფონდის მიზანია სპორტის, ტურიზმისა და ახალგაზრდობის მიმართულების პროექტებისა და პროგრამების ხელშეწყობა.</p><p>დაგეგმილია საგრანტო კონკურსების გამოცხადება.</p><p><strong>სპორტის, ტურიზმისა და ახალგაზრდობის საერთაშორისო ფონდი</p><p><p><p></strong> <p><br></p>
სპორტის, ტურიზმისა და ახალგაზრდობის საერთაშორისო ფონდი მემორანდუმების გაფორმებას განაგრძობს
"ამ სტადიონზე მისნაირი ანგელოზივით ბავშვები გაფრთიანდებიან" - "საბურთალოს" პრეზიდენტი შაქარაშვილის სახელობის სტადიონს აანონსებს [VIDEO]