<p><p><p>წარუმატებელ ასპარეზობას აგრძელებს "ლეხი", რომლის ღირსებასაც ნიკა კვეკვესკირი და გიორგი წიტაიშვილი იცავენ.</p></p></p><p><p><p>ჩემპიონთა ლიგის პირველ საკვალიფიკაციო ეტაპზე "ყარაბაღთან" და პოლონეთის სუპერთასზე "რაკუვთან" წაგების შემდეგ, პოზნანური გუნდი ექსტრაკლასას პირველ ტურში საკუთარ მოედანზე 0:2 დამარცხდა "სტალთან".</p></p></p><p><p><p>კვეკვესკირი სასტარტოში იყო და 63-ე წუთზე შეცვალეს, ხოლო წიტაიშვილი 74-ე წუთზე შევიდა შეცვლაზე.</p></p></p><p><p><p>"ლეხი" კონფერენს ლიგის მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპზე ბათუმის "დინამოს" 21 და 28 ივლისს დაუპირისპირდება.</p></p></p><p><p><p> <p></p></p><br></p>
ილიას
ააა ალბათ კუპატაძესაც მსაჯებმა აუკრძალეს ძელთან კაცის დაყენება და გეგუჩაძეც მსაჯებმა აიძულეს დაქ----ლი ნავალოვსკის შემოყვანა.
ილიას_ს
აბა 115 წუათიდან ჩართე და კარგად დააკვირდი თამაშსს მეორე გოლამდე რა ხდებოდა.. ეგ არი მსაჯი რომ აფუჭებს თამაშს!!
თომა
შეილება ჩემი ნათქვამი წყალწაღებულის ხავსზე მოჭიდებას წააგავდეს მაგრამ მაინც ვიტყვი: სლოვანთან იქაც და აქაც ცუდი მსაჯობა იყო, განსაკუთრებით ბათუმში.რატომღაც იშვიათი გამონაკლისების გარდა, მსაჯები,განსაკუთრებით როცა დასავლეთევროპელები მსაჯობენ, მუდამ მოწინააღმდეგის სასარგებლოდ იღებენ გადაწყვეტილებას.დარწმუნებული ვარ, იმ პორტუგალიელს თუნდაც ერთ შემთხვევაში დაენიშნა პენალტი (რომელიც ალბათ დამეთანხმებით რომ 100% იანი იყო), თამაშს ბათუმი მოიგებდა.ამიტომ ძალიან დიდი იმედი მაქვს ამ ვარის სისტემის.
და მაინც არა აქვს გამართლება 115 წუთამდე რო იგებ და პენალტებამდეც რო ვერ მიხვალ,თან კუთხურს როცა ჩაგიხვევენ.