შენც გაგიფენს თუ ბევრს გაატრაკებ
შენ არც “რაზბორკაზე” ნასიარულებს გავხარ და არც სკოლაში თორე მასეთ კომენტარს უწიგნურის, სულელის და ლაჩარის გარდა არავინ დაწერდა
დათო77
ამას თუ ყავს დედა ?)))
-რავა რუსებ-დაღესტანელებით ბჟუტურობ,არ თქვა ახლა ქუჩა ,,sviatoi,, ადგილი არისო,დღეს,თუნდაც ბოლო 30 წელია,სვიატოი კი არა,90 %-ტი უსაქმური,ქურდი,მეზობელს რომ რამეს მოპარავენ და ეამაყებათ(?!),ცბიერი,ვერაგი,გაიძვერა,უსუსური,წამალზე შემჯდარი,სხვის ჯიბეს შემყურე ბოროტი ბუნების უვარგისების ადგილი-,,ბირჟაა,, ყოველ დღე ერთამანეთს რომ ,,უმტკიცებენ,,-არა მე ვარ შენზე მაგარი,არა მე-ო და ,,დვიჟენიებო მოყავთ,,...წამოეჭიმებიან რომელიმეს ,,უცნობს,, და კედელი რომ დახვდებათ,იარაღს მიადებენ შუბლზე,მერე კი იძურწებიან,ან უარესად ვერაგდებიან,და ბუნებით ტურებმა მარტოს როგორ დაესხან თავს -5-6 ტურა,მთელი დღეები რომ ფიქრობენ(?!).მოკლედ,რუსული ცხოვრების წესით რომ ცხოვრობენ ,,ემონე ძლიერს,დაიმონე სუსტი,,და ,,სვიატოი ქუჩური,,-ი დაარქვეს,არა-სუსტს დაეხმარო,თანადგომით გააძლიერო,ძლიერი ბუნების-სამართლიანი, სამართლიანობისათვის შეუპოვარი გახადო... -არა მაინც,საიდან და რატომ ასეთი ზიზღი,სიძულვილი ილიას მიმართ მაინც(?!), ვიცით ქართულ მედია სივრცეში დიდი ხანია ქართული სახელებით ეთნიკურად არაქართველები,შური- სიძულვილით გაბერილები რომ ,,მუშაობენ,,-რუსების დირექტივებით ქართველ ერში ზიზღის,დემაგოგია,სიძულვილის მიზანმიმართული პროპაგანდით მძაფრი შიდა ქართული დაპირისპირებული გარემო შექმნან,ქართველობა ერთმანეთს დააპირისროთ, გადაამტეროთ,გადაკიდოთ,მით სახელმწიფო დააუსუსურონ, რომ...მაგრამ რამდენი ხართ(?!)
მართალია ძაან ცოდოა ეგ ილო ნაგარ ტიპს თამაშობს ქუჩაში 2 წუთიც რო.არ მდგარა, და არათუ რაზბორკაზე არამედ იმდენად არავინ იყო.ქუჩაშიც არავის უცემია ნუ კაცობს ევრო კაცი ვითოომ ძაან ბლატები სა რეიბანები და ჰე ჰე ჰე და ჰო ჰო ჰოო
"ჰეროსტრატეს სინდრომი"
მხოლოდ ილიას ხარჯზე ახერხებს "იტივტივოს" და პერიოდულად საზოგადოებას თავი შეახსენოს. იმდენად "პატარაა" და შორსაა დიდი მებრძოლობიდან, რომ სხვა "პრასვეტი" არც აქვს ... საზიზღარი კაცუნა !
ამას ან საკმარისი არ მოხვდა თოფურიასგან, ან იმდენი მოხვდა, აზროვნების უნარი აქვს დაკარგული.
გამჩენი არ ასვენებს პიმბ-ბლეყვს ))
ნესტა
ერთი სული მაქვს ვნახო,როგორ დაგიფეხისძირებს ილია თოფურია და გაგისიებს მაგ ცირკის "რიჟიკასავით" გარიჯგვინებულ თავს )))