<p>ინტერვიუ დუშან უჰრინთან გამოქვეყნდება გაზეთ "ლელოში", რუბრიკით "შაბათის სტუმარი" <br> 12 ივნისს გაზეთ "ლელოს" სტუმარი თბილისის "დინამოს" მთავარი მწვრთნელი დუშან უჰრინი იქნება.</p><p>დუშან უჰრინი "მედიაპალიტრაში" გაზეთ "ლელოს" სტუმარი 14:00 საათზე იქნება.</p><p>ინტერვიუ დუშან უჰრინთან გამოქვეყნდება გაზეთ "ლელოში", რუბრიკით "შაბათის სტუმარი".</p><p><span style="color: #ff0000;"><strong>ასევე იხილეთ:</strong></span></p><p><a href="/fexburti/qarthuli-fekhburthi/chempionati/50723-thbilisis-qdinamomq-akhali-sezonisthvis-mzadeba-daitsyo.html" target="_blank">თბილისის "დინამომ" ახალი სეზონისთვის მზადება დაიწყო</a></p><p><a href="/fexburti/qarthuli-fekhburthi/chempionati/50564-thbilisis-qdinamoq-5-fekhburthels-daemshvidoba.html" target="_blank">თბილისის "დინამო" 5 ფეხბურთელს დაემშვიდობა</a></p><p><a href="/fexburti/qarthuli-fekhburthi/chempionati/50220-roman-fifia-ar-vithamashebth-im-qalaqshi-sadac-normaluri-moedani-ar-iqneba.html" target="_blank"> რომან ფიფია: არ ვითამაშებთ იმ ქალაქში, სადაც ნორმალური მოედანი არ იქნება</a></p><p><a href="/fexburti/qarthuli-fekhburthi/chempionati/50116-thbilisis-qdinamoq-monatrebuli-zeoba.html" target="_blank">თბილისის "დინამო" - მონატრებული ზეობა</a></p>