<p>16 ივნისს ავჭალის სარაგბო სტადიონზე საერთაშორისო ტურნირის "თბილისის თასის" მესამე ტურის რიგით მეორე მატჩი გაიმართა <br> 16 ივნისს ავჭალის სარაგბო სტადიონზე საერთაშორისო ტურნირის "თბილისის თასის" მესამე ტურის რიგით მეორე მატჩი გაიმართა.</p><p>ურუგვაის ნაკრები ირლანდიის გუნდთან ანგარიშით 31:42 დამარცხდა.</p><p>აქვე გეტყვით, რომ ეს იყო "თბილისის თასის" ბოლო შეხვედრა, როგორც უკვე იცით ტურნირის გამარჯვებული სამხრეთ აფრიკის საპრეზინდეტო ნაკრები გახდა.</p><p><strong><span style="color: #ff0000;">IRB თბილისის თასი 2013</span> </strong></p><p><strong>სატურნირო მდგომარეობა</p><p></strong><em>ა გ თ მ ფ წ ბ ქ</p><p></em>1. სამხ. აფრიკა 3 3 0 0 +44 13</p><p>2. ირლანდია 3 2 0 1 +3 4 9</p><p>3. საქართველო 3 1 0 2 +14 6</p><p>4. ურუგვაი 3 0 0 3 -61 1</p><p><span style="color: #ff0000;"><strong>ასევე იხილეთ:</p><p></strong></span> <a href="/regbi/qarthuli-ragbi/erovnuli-nakrebi/50916-qborjghalosnebiq-samkhreth-afrikis-nakrebthan-damarckhdnen.html" target="_blank">"ბორჯღალოსნები" სამხრეთ აფრიკის ნაკრებთან დამარცხდნენ</a></p>