<p>ჩოგბურთის ფედერაციის პრეზიდენტის თქმით, სანდრო მეტრეველის ჯანმრთელობის მდგომარეობა სტაბილურია <br> ჩოგბურთელ სანდრო მეტრეველის ჯანმრთელობის მდგომარეობას საფრთხე არ ემუქრება, - ამის შესახებ "ინტერპრესნიუსს" ჩოგბურთის ფედერაციის პრეზიდენტმა ალექსანდრე მეტრეველმა განუცხადა.</p><p>მისი თქმით, სანდრო მეტრეველის ჯანმრთელობის მდგომარეობა სტაბილურია.</p><p>"სანდროს მოტეხილობები აქვს. მდგომარეობა სტაბილურია და მის სიცოცხლეს საფრთხე არ ემუქრება", - განაცხადა ალექსანდრე მეტრეველმა.</p><p>30 აგვისტოს, თბილისში, თამარაშვილის ქუჩაზე მომხდარი ავარიის შედეგად 3 ახალგაზრდა მძიმედ დაშავდა. დიდი სიჩქარით მოძრავი მსუბუქი მარკის ავტომობილი განათების ბოძს შეეჯახა.</p><p>სამივე დაშავებული სასწრაფო-სამედიცინო დახმარების ბრიგადამ სხეულის მძიმე დაზიანებებით საავადმყოფოში გადაიყვანა. ავტომობილს საქართველოს ჩოგბურთელთა ნაკრების ყოფილი წევრი სანდრო მეტრეველი მართავდა.</p><p>წყარო: <a href="http://www.interpressnews.ge/ge/sazogadoeba/394742-avariis-dros-dashavebuli-chogburthelis-sandro-metrevelis-janmrthelobis-mdgomareoba-stabiluria.html" target="_blank"><span style="color: #0000ff;">interpressnews.ge</span></a></p>
დინამო
ეს ის არაა საქართველოს ნაკრებზე რომ უარი თქვა?!
vaso
იქნებ იმ ბიჭების ჯანმრთელობაც მოიკითხოთ და გაგვაგებინოთ ტროტუარზე რომ მიასრისა ამ ვაჟბატონმა. ეს კი გამომძვრალა და რაღა უჭირს გადაჯდება ახალ BMW-ზე.