რა ვერ ჩამოვიდა ჩემი თვალით ვნახე ნამდვილად რომ არ მეშლება.28 აგვისტოს. იყო ჩამოსული და აქ რატო წერენ რო ვერ ჩამოვიდაო.ისე ჩვენ რომ სპორტული ჟურნალისტები გვყავს ტყუილია.სიმართლეს ვერ გაიგებს კაცი.
გგგ
ფეხი მოიკიდოს გუნდში და ნაკრებს გამოადგეს მთავარია,უბრალოდ ტრამვა თუ ჰქონდა, ნაკრებში ვერ ჩამოვიდა და კლუბში ითამაშა? ან თუ ასე სჭირდებოდა კლუბს, ეგეც ეთქვა, ვინმე ვერ გაიგებდა ?
ფეხი მოიკიდოს გუნდში და ჯანდაბას, ნუ იქნება ავსტრიასთან, მაგრამ მე მგონი ნაკრები განსაკუთრებული უნდა იყოს ყველასთვის. ისე თუ ტრამვა ჰქონდა, ნაკრებში არ ჩამოვიდა და კლუბში შეუძლია თამაში ?
jjj13
19ში გამოიძახეს 24ში გახდა ცნობილი რო ვერ იტამაშებდა და 2ში რაპიდში ითამაშა და ნაკრებში ვერ ჩამოვიდაა?? :)))))
27.08.2016.ში ჩემს გვერდით იჯდა მაგდონალდსში და გემრიელად მიირთმევდა.აი ასეთი პროფესიონალები არიან ჩვენი ფეღბურთელები. და ამათ ჰგონიათ ტრამვა აქვს და ვერ ჩამოდის!?
დილა გორი
კაცურად რა შედარებას აკეთებ სად არაბიძე და სად ქვილითაია ერთ პოზიციაზე რო იყვნენ კიდე ხო და კაცი გაქანებული მძიმე ცენტრია კალათბურთის არიყოს ცოტა ხო მაინც უნდა დაუკვირდეთ