ითამაშებს თუ არა კვარაცხელია ლივერპულთან"? - ლუის ენრიკემ კითხვაზე უპასუხა
„ლიონთან“ ნამატჩევს გამართულ პრესკონფერენციაზე პსჟ-ის მწვრთნელს, ლუის ენრიკეს ხვიჩა კვარაცხელიაზე კითხვა დაუსვეს - ჩაატარა თუ არა მან „პარი სენ ჟერმენში“ ერთ-ერთი საუკეთესო შეხვედრა და ითამაშებს თუ არა „ლივერპულთან“?
„ისევე როგორც სხვა ფეხბურთელების შემთხვევაში, თითოეულისთვის საუკეთესო ვარიანტს ვეძებთ. ის ჯერ კიდევ ზრდის და ადაპტაციის პროცესშია. ჯერ 100%-იანი ადაპტაციისთვის არ მიუღწევია. გუნდური გადაწყვეტილებების ძიებაში ვართ, რომელიც ყველა მატჩში მაქსიმალურ კონკურენტუნარიანობას უზრუნველყოფს“, - დიპლომატიურად უპასუხა ლუის ენრიკემ.
მკითხველის კომენტარები / 24 /
როგორც გავაანალიზე და მივხვდი, ამ საიტზე ხვიჩაზე დადებულ სტატიებზე შემოდიან ცალკეული ე.წ. "მაზოხისტები", რომლებიც სიამოვნებას ღებულობენ ხვიჩაზე აუგის დაწერით და ხალხისგან მათი გინებით! რა გაეწყობა, მაშინ ეგეთებს ეს პასუხი გეკუთვნით: "შადიმანებო - არა უკაცრავად, მაზოხისტებო, გაითვააალეეეთ!!!"