სალიბას გრანდების რიგი დაუდგა - "სიტის" ტრანსფერის განხორციელება ამ ზაფხულსვე სურს
DefensaCentral-ის ინფორმაციით, "არსენალის" 24 წლის ფრანგი მცველის უილიამ სალიბას შეძენა ორ მსოფლიო გრანდს მანჩესტერ "სიტისა" და მადრიდის "რეალს" სურთ.
"ბლანკოსს" ფეხბურთელის უფასოდ წაყვანა უნდოდა, როდესაც 2026 წლის ზაფხულში მას "მეთოფეებთან" კონტრაქტი ამოეწურებოდა, მაგრამ საქმეში პეპ გვარდიოლას გუნდი ჩაერთო, რომელსაც გარიგების გაჩარხვა ახლავე სურს.
ბრიტანულ მედიაში იწერება, რომ ჩაგდებული სეზონის შემდეგ, "სიტი" ჯიბეზე ხელს გვარიანად გაირტყამს და ძირითადად, უკანა ხაზის გაძლიერებაზე იზრუნებს.
გავრცელებული ინფორმაციით, მანჩესტერელები ახალი მეკარის დამატებასაც აპირებენ და ამას "ესპანიოლის" კარის დარაჯით 23 წლის ესპანელი ჟოან გარსიათი გეგმავენ.
მკითხველის კომენტარები / 1 /
"გავრცელებული ინფორმაციით, მანჩესტერელები ახალი მეკარის დამატებასაც აპირებენ და ამას "ესპანიოლის" კარის დარაჯით 23 წლის ესპანელი ჟოან გარსიათი გეგმავენ".
ვაი მაგათ (სიტის) პატრონს! ჰუსანოვები და ნუნიესები არსად დაეკარგოთ დაცვაში, ახლა ედერსონს ვიღაც გარსიას რომ ამჯობინებ მაგარი გაძლიერება იქნება