"ნაპოლი" არ ნებდება - "მილანს" მოუგო და "ინტერს" ისევ 3 ქულით ჩამორჩება [VIDEO]
სერია A-ს 30-ე ტურში „ნაპოლიმ“, რომელსაც ტრავმით გამოწვეული 50-დღიანი პაუზის შემდეგ ნერესი დაუბრუნდა, სახლში „მილანი“ 2:1 დაამარცხა.
მასპინძლები დებიუტში პოლიტანომ დააწინაურა, შემდეგ კი მენიუს ლამაზი გოლი ლუკაკუმ გაუტანა. 69-ე წუთზე სტუმრებს ანგარიშის შემცირების კარგი შესაძლებლობა მიეცათ, მაგრამ მერეტმა ხიმენესს პენალტი არ გაატანინა. 84-ე წუთზე მერეტის კარი იოვიჩმა დალაშქრა. ბოლოს „როსონერი“ შტურმზე გადავიდა, მეტოქის საჯარიმოში მენიუც ჩავიდა, თუმცა თანაფარდობის აღდგენა ვერ შეძლეს.
„ნაპოლი“ 64 ქულით მეორე ადგილზეა, ლიდერ „ინტერს“ 3 ქულით ჩამორჩება და 7 აპრილს „ბოლონიას“ ესტუმრება. "ინტერი" 5 აპრილს გასვლაზე
"პარმას" შეხვდება.
ნეაპოლი. „დიეგო მარადონა“
ნაპოლი - მილანი 2:1
გოლები: 1:0 პოლიტანო (2), 2:0 ლუკაკუ (19), 2:1 იოვიჩი (84)
გამოუყენებელი პენალტი: ხიმენესი (69, მილანი)
alt"გიჟები უნდა ვიყოთ, ამის რომ არ გვჯეროდეს" - ანტონიო კონტეს სკუდეტოს მოგებაზე ჰკითხეს
არა ბიჭოდა, რადგანაც კვარა წავიდა გულზე ხელს დაიკრეფდნენ და დახურავდნენ საუკუნოვან კლუბს. ჩემპიონობა კი მარტო კვარას კი არა ზურიკოსაც ეკუთვნის დავითაშვილს, ბოლოს და ბოლოს მარტო ძმაკაცი კია ნათესავიც ყოფილა კვარასი.
7
სავარაუდოდ ჩემპიონი მაინც ინტერი გახდება მაგრამ ამ კალცს ამდენი უაროფითი რატომ დაუწერეთ ვინმემ ახსენით მაინც, რომ იკითხა კვარაც იქნება ჩემპიონიო? ამდენი არაადეკვატური საიდან შეიყარეთ