სულ რამდენიმე წუთის წინ დამთავრდა ინტერი-უდინეზეს და ვალენსია-მალიორკას მატჩი.ვალენსიას თამაშს ვუყურებდი ძირითადად,მაგრამ ბოლო 16 წუთი,უდინეზემ ისეთი ომი გამოუცხადა ინტერს,რომ იქ გადავერთე,მატჩის დამთავრებამდე.ინტერი წყნარად იგებდა 2-0 და თითქოს არაფერი ემუქრებოდა,მაგრამ უდინეზემ ერთი გაიტანა და მერე ისე მიაწვა,ინტერის მეკარის ფანტასტიკური თამაში რომ არა, საეჭვოა თუნდაც ქულა აეღო ამ თამაშში.უმძიმესი დასასრული გამოუვიდათ და მართლა ბრავო,უდინეზეს,ასეთი ბრძოლის უნარიანობისა და ჟინისათვის.დევებივით იბრძოლეს, მასზე ძლიერი მეტოქის წინააღმდეგ!კიდევ ინტერის მწვრთნელი,ინძაგი გააძევა მსაჯმა და ძლივს დაატოვებინეს მოედანი.რა მოხდა,კარგად ვერ გავიგე,რეპორტაჟი რომელიღაც სლავურ-ევროპულ ენაზე მიდიოდა, მაგრამ დაახლოებით ასეთივე ქცევის გულისათვის გააძევეს, 9 თვიანი დისკვალიფიკაცია გამოუწერეს,ლიონის მწვრთნელს,ფონსეკას და ახლა მაინტერესებს,რას ეტყვიან ინძაგის.იქით კი,ვალენსიამ მალიორკა დაამარცხა 1-0 და ვფიქრობ უკვე დარწმუნებით შეგვიძლია ვთქვათ,რომ ვალენსია ლა ლიგაში დარჩენას მოახერხებს.მათაც თავდაუზოგავად ითამაშეს.დიაჰაბის დაბრუნებამ,დაცვას შედარებით მეტი დამაჯერებლობა შესძინა.