გოგას ორი დაფარება წააეთვეს.პირველი,როცა საბონიისს დააფარა,ძალიან მაღალ ნახტომში და მსაჯმა ბურთი ჩათვალა,უკვე კალათში ეშვებოდაო!გამეორებაზე გამოჩნდა,რომ მსაჯი შეცდა და ბურთი ჯერ კიდევ მაღლა მიდიოდა.მეორე შემთხვევაში კი,დააფარა,მაგრამ მისი პარტნიორი დაბლა დააჯარიმეს.გოგა ყველაზე კარგად მუშაობს გუნდზე და თვითონაც კარგ პასებს არიგებს,აი შეტევაში კი,ფარქვეშიდან თუ არა,ფაქტობრივად არ ესვრის და ეს ალბათ მწვრთნელის დავალებაა.რაც დრო გავა,შორიდან ტყორცნების ჩვევას სულ უფრო დაკარგავს და ალბათ დამოუკიდებლად უნდა იმუშაოს,საშუალო და შორი სროლების დაყენებაზე.ევროპაში თამაშის დროს,სამქულიანებს 37% სიზუსტით ესროდა,ამერიკაში კი თავდაჯერებულობა დაკარგა და ეს მისთვის ძალიან დიდი რეზერვია.პირველ წლებში,სანამ პატარა და გამოუცდელი ბიჭი იყო,გასაგებია,რომ პირველი წარუმატებლობების ფონზე,ვეღარ ბედავდა,მაგრამ ახლა უკვე სკამზე ჯდომის დროსაც კი ჩანს,რომ ის უკვე გუნდში თავს შინაურად გრძნობს და ამ კომპონენტის განვითარებაზე მუშაობა თუ დაიწყო,ყველა მიესალმება.დღეს ხომ მაღლების უმრავლესობა,სამქულიანებს გაბედულად ესვრის და ზოგიერთისათვის,ის მთავარი იარაღიც კი არის.