<p>რაგბი ევროპის ჩემპიონატის 2020 წლის ბოლო ტურის მატჩი საქართველოსა და რუსეთს შორის, რომელიც პირველ ნოემბერს, "მესხის" სტადიონზე უნდა გამართულიყო, რაგბი ევროპის გადაწყვეტილებით გადაიდო.</p><p>რაგბი ევროპის განცხადებით:</p><p>„ევროპაში COVID-19 პანდემიის განახლებისა და ადგილობრივი ხელისუფლების შეზღუდვების შემდეგ, რაგბი ევროპამ გადაწყვიტა 2020 წლის ბოლომდე დაგეგმილი ყველა მატჩის გადადება.“</p><p>ამ ეტაპზე უცნობია, თუ როდის გაიმართება საქართველო-რუსეთის და რაგბი ევროპის ჩემპიონატის დანარჩენი მატჩები.</p><p><p><p><strong>rugby.ge</strong></p></p> <p><p><strong></p><p></strong></p></p> <p><p><strong> </strong> <p></p></p><br></p>
sxalteli
კარგი მოთელვა განოვიდოდა 8 ერის წინ..
Just Supporter
2 მხარე აქვს ამ გადაწყვეტილებას. დადებითი, რაზეც უკვე ითქვა ქვემოთ კომენტარებში და უარყოფითი ის, რომ ეგეთი პრაქტიკაც სჯობს უბრალო ვარჯიშს და შეთამაშებისთვის კარგი გამოცდა იქნებოდა.
ძალიან კარგი! რისკი დიდი იყო და მატჩის მნიშვნელობა კი დაბალი.
მშვენიერი გადაწყვეტილებაა, ბობოლებთან თამაშებს შორის საქართველოში ამ გასეირნებისთვის ჩამოსვლა, ძალების და ენერგიის დახარჯვა იქნებოდა თან რუსეთი რისკის ზონაა და თანაც არც მორაგბეები რჩებიან იზოლაციაში. კარგია ბოლოსთვის შემოვინახოთ რუსეთზე გამარჯვება!