<p>რაგბის ფედერაციის პრეზიდენტობის კანდიდატმა იოსებ ტყემალაძემ დღევანდელ დღეს მასზე გადატანილ ზეწოლასა და ფიზიკურ შეურაცხყოფაზე ისაუბრა.</p><p>"ზეწოლა დიდი იყო. რამდენიმე დელეგატი გზაში შეჩერდა. იყო ფიზიკური შეურაცხყოფაც, რასაც ვერ ვადასტურებთ. ახალი ყრილობის თარიღს გამგეობა დაადგენს. მეტი დრო მექნება და იმედია, მეტი დელეგატიც მოვა. აქ რაც მოხდა, სირცხვილის კორიდორის მსგავსი, ეს მიუღებელია და არ უნდა მოხდეს", - განაცხადა იოსებ ტყემალაძემ.</p><p><p><br></p>
ზვიად
სიყვარული არ არის დაპირისპირება, რასაც ადგილი აქვს... არჩეული ადამიანის ადგილის მოთხოვნა “ტეხავს” , სად იყო ერთი წლის წინ არჩევნები როცა ჩაინიშნა? მალავდა სიყვარულს?
Andria
ალეკო ამ ტიპს ისევე უნდა რაგბის კავშირის პრეზიდენტობა როგორც მე ან თქვენ,რა ქნას ბიძინამ დაავალა (თხავნაში არ შეგვეშალოს)და უცებ "გაუღვიძდა"რაგბის სიყვარული.საინტერესო ისაა აბუსერიძე რაომ აღარ უნდა,ქართული ოცნების,პარტიული, საპარლამენტო სიის დამრტყმელი ოცეულის წევრი.
ან კაცს ყველაფერი აქვს.. ცოტა ძნელია და ხალხი ვერ იჯერებს რომ მართლა რაგბის სიყვარული ამოძრავებს, სამწუხაროა...
რა და, ბიუჯეტის ფული.