რომს, ,,ბარბაროსები'' გიგაშვილი და ნინიაშვილი აიღებეენ.... და საქართველო იზეიმებს... დაიმახსოვრეთ ჩემი სიტყვები...
100%-ით სიზუსტით დაწერე ჩემი სათქმელი - გულით ვქომაგობ და სტადიონზე ვიქნები, თუმცა მაისაშვილის ხელში ოპტიმიზმის საფუძველი ნაკლებად მაქვს. იქნებ ბიჭებმა თავიანთი თავდადების ხარჯზე შეძლონ და გაგვახარონ, მაშინ მზად ვიქნები მაისაშვილსაც ტაში დავუკრა
პაატა
რა ვქნა გულით მინდა რომ მოვუგოთ, მაგრამ მაისაშვილის გადამკიდე დიდად იმედიანად ვერ ვარ... ძალიან გამიხარდება რომ ვცდებოდე!!! წარმატება ჩვენს ნაკრებს!!!
იტალიის ნაკრები აღმავლობის გზაზეა და ისედაც,ყველა ქართველი სპეციალისტი დიდი ხანია ამბობს,რომ იტალიის ნაკრები,ჩვენზე ძლიერია.ეს ასეა,მაგრამ ჩვენები რომ ყველაფერს დადებენ,გამარჯვებისათვის,არც ამაში მეპარება ეჭვი და რამხელა მნიშვნელობას ვანიჭებთ ამ თამაშს,იქიდანაც ჩანს,რომ ბათუმის დინამოს მატჩამდე ორი დღით ადრე,სტადიონი მორაგბეებს დაუთმეს.დიდი სხვერპლია ფეხბურთის ფედერაციისაგან გაღებული და იმედია,ტყუილად არ ჩაგვივლის.ეს სტადიონისთვისაც დიდი გამოცდა იქნება.ვნახავთ მინდვრის ხარისხს და გამძლეობას.მხოლოდ ასე,ერთმანეთის გვერდში დგომით და გატანით შევძლებთ წინსვლას.კარგ თამაშს და წარმატებებს ვუსურვებ როგორც მორაგბეებს,ისე ფეხბურთელებს და გამოცდის ფრიადზე ჩაბარებას,სტადიონის საფარს.მაინც ვფიქრობ,რომ სჯობდა ნაკრებს თბილისში ეთამაშა,მაგრამ რაკი ასე გადაწყვიტეს,ეტყობა რაღაც გათვლები ჰქონდათ და სტადინისაც ეიმედებათ.ღმერთმა ქნას,გათვლებმა გაამართლოს.