და კიდევ,რაგბისტმა კი არ ა შალვა, არამედ მ ო რ ა გ ბ ე მ ,შალვა,მ ო რ ა გ ბ ე მ...
კალა დ ბურთი არა ,შალვა, კალა თ ბურთი
ხო არა?ორ ლულიანი ყარაულის თოფი იყო! რა მაგარია,დაამთავრე პლეისთეიშენის თამაში და დაგრჩა დრო კრიტიკისთვის?
საბოლოოდ დავრწმუნდი რომ შარშანდელი 2 მოგება (იტალია-უელსთან) ყარაულის თოფივით გაგვივარდა. ამ თამაშის შემდეგ დაივიწყეთ სარაგბო ელიტა, ჩვენი ადგილი იქაა სადაც ვართ, ესაა მწარე რეალობა!
zoom
თქვენ წარბებმიხატული კორდინატორი მამიდა და კარტოფილზე გაყიდული პრასტატიანი გოგიც ძიაც გინდათ და კაი ცხოვრება ? ეგრე სადაა :)
მერმადენე იმედგაცრუება ! ფედერაციაში რაყლ...უნდა მშენებელს ?????ეს დედამო.... რაგბი რაგისტმა უნდა მართოს და არა ბიძოს პირადმა პრარაბმა ...სადაც ჩაყეს ხელი ყველგან უკან მივდივართ თან კატასტროფულად !დედაგვაქ მოტ....ყველა სპორტის საპორტის სახწობაში ...მადლობა ღმერთა ტალახაძეგვყავს ღმერთის რჩეული და ასანიძე უდგას გვერდში ...დნარჩენგან რა არაფერი ! კალადბურთში მიდის შერმადინი შენგელიას თაობა და იქ გველოდწბა გულისგახეთქვები კიდე არვი ნერვები აღარმაქ ამის დედაც ტელევიზორის ყურება აღარგინდა კაცს
კატასტროფული თამაში, განსაკუთრებით მეორე ტაიმში, ყველაფერში გვაჯობეს, ბოლოს არ გაუმართლათ თორემ მოგვიგებდნენ. აუცილებელია ახალი უცხოელი მწვრთნელის მოწვევა, რომელიც სწორ შემადგენლობას დააყენებს