მატჩის განხილვა https://www.youtube.com/watch?v=ZRPYRT2VN6U
მიუხედავად არასახარბიელო შედეგისა, მორაგბეებზე ვერ მომიბრუნდება ენა რომ გავაკრიტიკო, როდესაც ვხედავ როგორი თავდადებით თამაშობენ. იყო შეცდომები, ძალების არასწორი გადანაწილება, მაგრამ უგულო თამაშს ვერ დავწამებ. მჯერა რომ გაანალიზდება ეს შედეგი და მომავალში უფრო კარგად გამოვალთ. გამოჯანმრთელება ბიჭებს და წარმატება საქართველოს!
როგორ მოვძებნო გარჩევის ვიდეო?
რაგბის აზრზე რომ არა ხართ, ეგეთი ხალხი ზედმეტ "სიბრძნეებს" თუ არ გადმოაფრქვევთ, დიდად დაგვავალებთ. ტრავმები არის მსაჯის დამსახურება, რომელიც ფიჯის ზედმეტად უხეში თამაშის უფლებას აძლევდა! ვიდეო გარჩევა დევს და შეგიძლიათ ნახოთ, რამდენად საშინელი იყო მსაჯი ჩვენს მიმართ. წითელი ბარათის ეიზოდებზე ჯარიმასაც კი არ ნიშნავდა. მსაჯისგან წაქეზებულმა ფიჯიმაც აკრძალული მეთოდებით იბრძოლა და შედეგია ეს ტრავმები!
მსაჯის სინდისზეა ეს ოპერაციები
შეუსაბამო რბილად ნათქვამია. მაისაშვილი ღუპავს ქართულ რაგბს.
ჩემი აზრით
რაგბიში მსაჯობა გამორჩეულად ობიექტურია.ყველა მომენტი ბევრჯერ მოწმდება.ერთადერთი დაეჭვება ჩვენში ნინიაშვილის წინ პასმა გამოიწვია,მაგრამ ადგილზე ნინიაშვილს პროტესტის გრძნობა საერთოდ არ გასჩენია.დარღვევა რომ არ ყოფილიყო ვიდეოს მსაჯები რა პონტში გაატარებდნენ.მით უმეტეს რომ ყველა თამაშის საეჭვო მომენტებს მსაჯყთა კოლეგია მთელი სიმკაცრით განიხილავს.
ტტტ
ეს იმის ბრალია, რომ კლასი არ ყოფნით და მარტო ძალით ცდილობენ ფონს გასვლას.
ასეა ეს
ნამდვილი მხეცები არიან ეს ფიჯელები. ძალიან ძლიერები არიან ფიზიკურად. არ დალეწეს ხალხი? მე არ გამოგონია, რომ ერთი მატჩის დროს სამ რაგბისტს მიეღო მოტეხილობა ერთდროულად. გამოჯანმრთელებას ვუსურვებ ბიჭებს.