<p><p><p>19 წლის ქართველმა ჩოგბურთელმა ზურა ტყემალაძემ წყვილთა შეხვედრაში იაპონელების დამარცხება Beatbox-ით აღნიშნა და წამყვანისაგან კომპლიმენტიც დაიმსახურა.</p></p></p><p><p><p>ზურასა და ალეკსანდრ ბაკშის წყვილი ამ შეხვედრაში აუტსაიდერად ითვლებოდა, თუმცა მეტოქე დუეტი 2 სეტში დაამარცხეს და მხოლოდ 6 გეიმი დაუთმეს.</p></p></p><p><p><p>სამწუხაროდ, ახალგაზრდა ქართველი ჩოგბურთელების გამარჯვება საკმარისი არ აღმოჩნდა და საქართველოს ნაკრები იაპონიასთან დაპირისპირებაში 1:2 დამარცხდა.</p></p></p><p><p><p> <p><p></p></p></p><p><br></p>
ეს არის არაპროფესიონალიზმის პიკი. წააგეთ და რა გეღადავებათ?? არა აქვს მნიშვნელობა 19 წლის ხარ თუ არა. იმარჯვეთ მატჩში რომელიც აღარაფერს წყვეტდა და თავს უფლებას აძლევთ იმხიარულოთ. ქართული ინფანტილიზმის და არაპროფესიონალიზმის საუკეთესო მაგალითი. თქვენ რომ მართლა რამეს მიაღწიოთ, წარმომიდგენია ნადალივით ვერასოდეს მოიქცევით ისე გაიბღინძებით.