<p><p><p>დღეს, 7 მარტს დევისის თასზე საქართველოსა და ესტონეთის ნაკრების წყვილ ჩოგბურთელთა დაპირისპირებაში დავმარცხდით. დაპირისპირება მზიურის კორტებზე გაიმართა.</p></p></p><p><p><p>ალექსანდრე მეტრეველი (564) და გიორგი ცივაძე (866) ვლადიმირ ივანოვს (732) და მატიას სიიმარს (ურეიტინგო) გაეჯიბრნენ და სამ სეტში 1:2 დამარცხდნენ (6:3, 3:6, 3:6)</p></p></p><p><p><p>პირველ დაპირისპირებაში ნიკოლოზ ბასილაშვილმა (27) ვლადიმირ ივანოვი დაამარცხა, ხოლო მეორე დაპირისპირებაშ ალექსანდრე მეტრეველი კრისტიან ტამთან დამარცხდა. სამი შეხვედრის ჯამში ესტონელები 2:1-ს გვიგებენ.</p></p></p><p><p><p>იმ შემთხვევაში თუ საქართველოს ნაკრებს პლეი ოფის პირველ ჯგუფში გადასვლა უნდა, დარჩენილი ორი შეხვედრა უნდა მოიგოს.</p></p></p><p><p><p>ამჟამად მიმდინარეობს ზურა ტყემალაძისა და კრისტიან ტამის დაპირისპირება. შემდეგ კი ალექსანდრე მეტრეველი ვლადიმირ ივანოვს დაუპირისპირდება.</p></p></p><p><p><p> <p><p><p><p></p></p><br></p>
სამარცხვინოები.ტრაბახში ჩემპიონები.ფუ თქვენი
ასე იცის წინასწარ ტრაბახმა და მოწინააღმდეგის აგდებამ. შეგვისრულა ესტონეთმა. ან ის რას გავს, რომ ჩოგბურთის ფედერაცია მეტრეველთა ოჯახურ ბიზნესად იქცა, რამდენი ალექსანდრე და რამდენი აკა მეტრეველებია ფედერაციაში კაცი ვერ გაიგებს.
Irakli Apkhaidze
ბასილაშვილი რატო დაქენსელდა?
Nnn
ალბათ ტრამვა აქ თორემ წესით ტყემელაძე არ უნდა გამოსულიყო ნიკას უწევდა იმათ პირველ ნომერთან.
ბასილაშვილმა რატომ არ მიიღო სხვა შეხვედრებში მონაწილეობა? წყვილებს ევეშვათ,ტყემალაძის ნაცვლად ხომ შეიძლებოდა?