ნელის თუ თავში ტვინი აქვს, საკუთარი შვილის მამის წარმატება უნდა უხაროდეს.
რომანას და გიორგას ერთი თქვენიც და ვინც თქვენ ამ კომენტარებს გაწერინებთ - იმისიც
ჯ. ჩ.
მართალია ტურნირიც დაბალი დონისაა და მოთამაშეებიც , მაგრამ ფირმა ში შესასვლელად კარგია.
მაგას,ფორმაში შესასვლელი სათამაშო პრაქტიკა ჰქვია.
გეგონება ტოპ ათეულის მოთამაშეს სძლია))) არის)))
.... ვიღაც გუშინდელ გამოჩეკილებს უ გ ე ბ ს, ხომ არ ა გ ე ბ ს!!! ვერ გავიგე სად არის ლოგიკა!!!! რომ წაეგო რას დაწერდი წარმოდგენილი მაქვს!!! როგორ და რა ხერხებით გასვაროთ კაცი აღარ იცით!!! ჩოგბურთის აზრზე ომ არ ხარ გეტყობა!!! ქართველის გამარჯვება, რომ არ გიხარია ესეც აშკარად ჩანს!!! ,,კამანდამ,, როგორ მოიქცეთ , უკვე აღარ იცით!!! ამ დროს , ალბათ რამდენი სიკეთე აქვს თქვნთვის გაკეთებული!!!
და შენ რა გქვია ასეთ კომენტარს რომ წერ,... ხვდები ალბათ რა სიტყვაცაა. აქ ვერ ვწერ - დაიბლოკება. იმენნა ეგა ხარ...
ვიღაც გუშინდელ გამოჩეკილ ჩოგბურთელებს უგებს, კაცი რომელიც 19 ჩოგანი იყო, ისიც 250-ან ტურნირზე. ამას სამწუხაროდ ქვია rise and fall
პაატა ქამუშაძე
მიდი ნიკა მიაწექი... წარმატებები გქონდეს მუდამ ცხოვრების მანძილზე.
ნიკას ახლა ,სათამაშო პრაქტიკა და თავდაჯერებულობის აღდგენა,ჰაერივით სჭირდება.ეს ტურნირი,მისთვის მისწრებაა.კიდევ ორიოდე ასეთი ტურნირიც არ აწყენდა,რომ თამაში ძველებურად შეიგრძნოს და უფრო მაღალ დონეზე გავიდეს.წარმატებები ნიკას.მჯერა, ყველაფერი კარგად იქნება.
წარმატებები ნიკოლოზ ბასილაშვილს. ქართველ გილშემატკივარს მაგრად უყვარხარ ნიკა. გეფერება, როგორც შეუძლია და ტაშს გიკრავს. გენაცვალე ქართულ სულში.
ნიკა მიხარია თქვენი ყოველი წარმატება. გისურვებთ ახალ გამარჯვებებს.