<p>დღეს, 11 იანვარს, ანტალიის 250-ქულიან ტურნირზე ნიკოლოზ ბასილაშვილმა ტურნირის მეოთხედფინალური შეხვედრა გამართა.</p><p>მისი მეტოქე ავსტრალიელი დემინორი გახლდათ.</p><p>მატჩის პირველი სეტი ქართველისთვის ცუდად წარიმართა და მარტივად, 2:6 დამარცხდა.</p><p>რაც შეეხება მეორე სეტს, ქართულ-ავსტრალიური დაპირისპირება მოწინააღმდეგის გამარჯვებით, 6:4 დასრულდა და მეტოქემ ნახევარფინალის საგზური მოიპოვა.</p><p><strong>ბასილაშვილი - დენინორი 2:6 4:6</strong></p><p><p><p><br></p>
... ტურნირის ფავორიტმა, ბერეტინიმ წააგო ბუბლიკთან!!! სეზონის დასაწყისია მხოლოდ!!!
... მე მომეწონა ნიკას თამაში!!! პირველთან და ჩელიკ ბელიკთან თამაშების შემდეგ, ცოტა პესიმიზმმა შემიპყრო!!! დღეს პირველი სეტის , პირველი ნახევარი და მეორე სეტი კარგად ჩაატარა!!! მეორე სეტის მეხუთე გეიმში . დე მინორმა მკვდარი ბურთი გადაარჩინა, თირემ ნიკა ბრეიკს აკეთებდა!!! დე მინორი კარგი ჩოგბურთელია, ავსტრალიიდან, კორტზე დაბადებული თუ არა, გაზრდილი მაინც არის, და ფედერაციიდან ფულლ დახმარება!!! პრობლემაა, ორმაგი და პირველი მოწოდება!!! პირველი მოწოდება , მეორე სეტში გამოსწორდა, მაგრამ....!!! მოკლედ სეზონის დაწყებისთვის ნორმალურია!!!!
ეხ... მე მგონია ნეკამ საბოლოოდ მოუთავა ხელ!