<p>საქართველოს ჩოგბურთის ფედერაცია გაცნობებთ, რომ ფედერაციის საანგარიშო-საარჩევნო ყრილობა გაიმართება 2021 წლის 5 თებერვალს, 12:00 საათზე, ქალაქ თბილისში, "მზიურის" საჩოგბურთო ბაზაზე (მისამართი: ნ. რამიშვილის 20).</p><p>დღის წესრიგი:</p><p>1. ანგარიში განვლილი მუშაობის შესახებ.</p><p>2. პრეზიდენტის არჩევნები.</p><p>3. ვიცე-პრეზიდენტისა და გენერალური მდივნის არჩევნები.</p><p>4. ფედერაციის გამგეობის შემადგენლობის დამტკიცება.</p><p>5. ფედერაციის გამგეობის თავმჯდომარის არჩევა. პრეზიდენტობის კანდიდატობის მსურველებმა განაცხადი უნდა შემოიტანონ საქართველოს ჩოგბურთის ფედერაციაში 2021 წლის 28 იანვრის 15:00 საათამდე. მისამართი: ნ. რამიშვილის 20.</p><p>წყარო: საქართველოს ჩოგბურთის ფედერაციის <span style="color: #333399;">"<a href="https://www.facebook.com/Georgian-Tennis-Federation-საქართველოს-ჩოგბურთის-ფედერაცია-129059293937025/" target="_blank">ფეისბუქ</a></span>" გვერდი<br></p>