<p><p><p>ჟურნალისტი ნოდარ მელაძე სოციალური ქსელის მეშვეობით ნიკოლოზ ბასილაშვილის ადვოკატების მიერ გაკეთებულ განცხადებას ეხმაურება.</p></p></p><p><p><p>მელაძე წერს, რომ ტყუილია ადვოკატების მიერ გავრცელებული ინფორმაცია, თითქოს "TV პირველმა" ეთერში გასული სიუჟეტი სოციალურ ქსელში დაარეკლამა, რათა ის უფრო მეტ ადამიანს ენახა.</p></p></p><p><p><p>"ციანიდის საქმის ოქროს მოწმე გამხდარა ნიკა ბასილაშვილის საზოგადოებასთან ურთიერთობის მენეჯერი.</p></p></p><p><p><p>განცხადებაში წერენ, ტელევიზიამ სიუჟეტი სოციალურ ქსელში დაასპონსორაო, რითაც ცდილობს მეტი ადამიანისთვის გახადოს ხელმისაწვდომიო. სრული ბოდვა!!!</p></p></p><p><p><p>ერთი სქრინი დადონ, რომ ჩვენ დავასპონსორეთ!!!! დანარჩენი ყველაფერიც ასეთივე სიმართლეა!!!", - წერს მელაძე.</p></p><br></p>
რატო არ აქვეყნებთ ჩემს კომენტარებს არასდროს?? მაინცდამაინც მიხუილა განუბაჟებელზე უნდა დავწერო რო გამოაქვეყნოოთ??
Nora
და თქვენც ჟურნალისტებმა ცოტა თავი რო შეიკავოთ სხვიდი ცხოვრების აფიშირებისგან არ შეიძლება?დარწმუნებული ვარ გარშემო იმდენი ნაცნობი მეზობელი ნათესავი და ასე შემდეგ გყავს რომელიც ცოლებს აგინებენ კიდევ უხეშადაც ელაპარაკებიან,ხოდა დადექით და ყველა ოჯახის საქმე არჩიეთ იქნება ქვეყანა განვითარდეს