<p><p><div style="text-align: center;">ფოტო: facebook.com/gio.chincharauli.3/</div></p></p><p><p><p>საქართველოს ძალოსანთა ნაკრების ექიმი გიორგი ჭინჭარაული სოციალურ ქსელ "ფეისბუქში" სარფის საბაჟოზე გადამხდარ სახალისო ისტორიას აქვეყნებს.</p></p></p><p><p><p>Sportall.ge უცვლელად გთავაზობთ განთავსებული პოსტის ტექსტს.</p></p></p><p><p><p>"სარფზე საზღვარს მოვადექით გუშინ... ტურნირზე ვიყავით თურქეთში... მე, ტალახაძე და შოთიკო მიშველიძე ვართ ჩემი ავტომობილით... ეს ორი ფეხით უნდა გადმოვიდნენ საზღვარზე... მე მანქანით...</p><p>შედიან საბაჟოზე და მოსდევთ ვიღაც ქალი (სიგარეტით მოვაჭრე)... ბიჭებო, გეხვეწებით, ეს სიგარეტის ბლოკები გამომართვით, გადამატანინეთ საქართველოს საზღვარზე და მერე დამიბრუნეთ, თორემ განბაჟება მომიწევსო...</p><p>ლაშამ უთხრა: ქალბატონო, არ ვეწევით ჩვენ, სპორტსმენები ვართო. სირცხვილია, სიგარეტით ხელში როგორ გავიაროთ საბაჟოზეო.</p><p>ამან არც აცია, არც აცხელა და</p><p>- მიდი, მიდი ნუ წუწუნებთ, ძალიან არ გიცნონ ახლა ქართველმა მებაჟეებმა, რაის სპორტსმენები თქვენ ხართო.</p><p>რა გინდა, რომ ქნა".</p></p></p><p><p><p><img src="pictures/artimages/original/bad7571e2147393d8c1e1c74d51b6609.png" border="0" alt="Sportall.Ge" title="ბიჭებო, გეხვეწებით, ეს სიგარეტის ბლოკები გამომართვით - ქართველი ექიმი "ფეისბუქში" ლაშა ტალახაძეზე სახალისო ისტორიას აქვეყნებს" height="450" style="border: 0px none;" /></p></p></p><p><p><p> <p></p></p><br></p>
და რა იცით რომ იმ სიგარეტის ყუთებში ნარკოტიკიც არ იდო და ცნობილ სპორტცმენს შარში არ ხვევდნენ, და მერე უნდა ემტკიცებინა.... დღეს არავინ სანდო აღარ არის, ადამიანები თავიანთი კეთილდღეობის სანაცვლოდ ყველაფერზე წამსვლელბი არიან