<p><p><p>UFC-ის ყოფილი მებრძოლი, ხაბიბ ნურმაგამედოვი ილია თოფურიას ჩარლზ ჟორდენთან ბრძოლიდან ჩახსნას გამოეხმაურა.</p></p></p><p><p><p>შეგახსენებთ, ქართველი მებრძოლი თავდაპირველად რუს მოვსარ ევლოევს უნდა შეხვედროდა, თუმცა კოვიდ 19-ის დაფიქსირების გამო ორთაბრძოლა ჩაიშალა.</p></p></p><p><p><p>ილიას ბრძოლიდან მოხსნის შემდეგ დაუმარცხებელმა ხაბიბმა ევლოევს მოუწოდა, რომ სიტუაციას არ გამოთიშულიყო და აქტიური ყოფილიყო.</p></p></p><p><p><p>"მოვსარ, შენი დროა ახლა" - წერს UFC-ის ექს ჩემპიონი.</p></p> <p><p><strong></p><p></strong></p></p> <p><p><strong>მომზადებულია Sports-ის მიხედვით</strong></p></p></p><p><p><br></p>
კავკასიური სახლი
რატომ ბლოკავთ ჩემს კომენტარებს? ბაქიბუქობა და ტრაბახი არ შეშვენის კაცს. მოგიბრუნდება და მერე შერცხვენილი იქნები. ჭიკაძეც ტრაბახობდა მაგრამ მოწინააღმდეგემ დამაჯერებლად მოუგო და ახლა ხომ შერცხვენილად გრძნობს ალბათ თავს. არაა ბაქიბუქობა კავკასიელების საქმე და ნუ გადაუხვევთ ტრადიციებს
კოვიდი შეხვდა მასაც და მიტომ აუკრძალეს, წონის დაკლება.
აბრეზა
თოფურია მგელია!
სახელი
იმ სხვასთან ბრძოლისთვის თვეები ემზადებოდა და ამდენი შრომა წყალში გადაუყარა თავის გაუფრთხილებელი საქციელით.
ცხადია ილიას ვქომაგობ. მაგრამ ისიც ცხადია რომ უხერხულ მდგომარეობაში ჩაიგდო თავი. იგივე დაემართა თვითონ რაშიც ევლოევს სდებდა ბრალს, ბრძოლის ჩაშლაში.
gavasha
ძმებო თოფურიას ვქომაგობთ მაგრად მარა უნდა აღინიშნოს ზედმეტი წინასწარი ბაქიაობა იგივე ინგუშთან და ეხლა კანადელთან ზედმეტი იყო. გასაგებია შეიძლება შოუს ნაწილია ეგ ყველაფერი მაგრამ ქართულ და კავკასიურ ხელწერას და სულს არუნდა გადაუხვიო ჩემი აზრით. აი დვალიშვილის კიდგომა მომწონს სიტყვა ზედმეტად არ უსწტებს საქმეს. ეს ყველა ქართველ მებრძოლს ეხება და გაითვალისწინეთ ჩვენ გქომაგობთ გვიყვარხართ და ბოლომდე ჩაგყვებით მარა ჩვენ კრიტიკასაც მიაქციეთ ყურადღება! ჰაბიბამ კიდე თავის ერთ ადგილს მიხედოს ! ინგუშებთან ჩვენი ძმობა უფრო დიდია ვიდრე მაგათი!
აბგდ
წონაში როგორ ჩაიჭრა კაცი??კარგი რა ილია!თუ არ გინდოდა ეგ ბრძოლა გეთქვა და არც არავინ გაგაკრიტიკებდა.იმედია მარტში მაინც მიბეგვავ მაგ კანადელს თორემ ამდენი ხანი უბრძოლველად ცუდია შენთვის
ამიტომ არ უნდა ილაპარაკო ზედმეტი
სხვას დასცინოდა და ეხლა იგივე უბრუნდება. ამიტომ არ უნდა ილაპარაკო ზედმეტი. ცხოვრება რას გინზადებს და წინ რა გელის არ იცი