<p>UFC-ის ქვემსუბუქი წონის ჩემპიონმა ილია თოფურიამ სოციალურ ქსელში განცხადება გაავრცელა და ალექსანდრ ვოლკანოვსკის ღირსეული მეტოქეობისთვის მადლობა გადაუხადა.</p><p>"ხშირად გეტყვიან, რომ ამას ვერ შეძლებ, შენში ეჭვს შეიტანენ. მაგრამ დაიმახსოვრე, ერთადერთი, რისიც უნდა ირწმუნო, ეს საკუთარი თავია. თუ ბევრს იშრომებ, ყველაფერი მოვა. არ აქვს მნიშვნელობა, საიდან მოდიხარ. არასდროს დანებდე, უბრალოდ, ბევრი იბრძოლე!</p><p>მადლობა, ვოლკ, ძალიან ძლიერი მოწინააღმდეგე იყავი. უფრო კარგ მებრძოლად მაქციე. შენთან ერთად ოქტაგონის გაზიარება დიდი პატივი იყო."</p><p>შეგახსენებთ, ილია თოფურია პირველი ქართველი მებრძოლი გახდა, რომელიც UFC-ის ჩემპიონია. მატადორს კარიერაში 15-დან 15 ბრძოლა აქვს მოგებული, ხოლო UFC-ში 7-დან 7 გამარჯვება აქვს.</p><p><p><p><p><p><p><br></p>
ყოჩაღ ილია, ყოჩაღ! დიდება საქართველოს!
ორაკლი
ბრავო ილ! თავმდაბლობა დასაფასებელია, თუმცა ეს ისეთი სპპრტია სადაც პიარი და აგრესია აუცილებელია! სად არიან დაღესტანელი ბანდა ხაბიბის მეთაურობით? შურით სკდებიან! მახაჩევმა კი დაწერა იხიდნურად, გილოცავ ბიდჟოო! გაუმართლა რომ სხვა წონაშია! როგორ მინდა რომ მაგ ბანდიდან ვინმეს შეხვდეთ ან შენ ან მერაბი და ასწავლოთ პატივისცემა
დიდი მადლობა, ილია! დიდებული სიტყვებია! დიდი ჩემპიონი იქნები!
ღირსეული ადამიანის ღირსეული სიტყვები. ყოჩაღ, ჩემპიონო!