<p>სპორტსმენ ილია თოფურიას დღეს ორბელიანების სასახლეში დააჯილდოებენ. ამის შესახებ ინფორმაციას საქართველოს პრეზიდენტი სალომე ზურაბიშვილი სოციალურ ქსელში ავრცელებს.</p><p>"როგორც გუშინ იქნა შეთანხმებული ილია თოფურიასთან, მისი დაჯილდოების ცერემონია დღეს ორბელიანების სასახლეში 19:00 საათზე ჩატარდება. საქართველოს პრეზიდენტი პრემიერ-მინისტრისა და პარლამენტის თავმჯდომარის წარდგინებას მიესალმება და ეთანხმება. პრეზიდენტი დაჯილდოების ცერემონიაზე პრემიერ-მინისტრს და პარლამენტის თავმჯდომარეს ეპატიჟება. სამივე შტოს მონაწილეობა ამ ცერემონიაში ასეთ საკითხებზე ეროვნული თანხმობის ნიშანია",- წერს სალომე ზურაბიშვილი სოციალურ ქსელში.</p><p>წყარო: <strong>ინტერპრესნიუსი</p><p><p><p></strong> <p><br></p>
Pepelu
ქვეყნის მოღალატე ჩინოვნიკებს და მიშას საყვარლებს აქვთ ღირსების ორდენები, მეგისა ქარდავას, ნინა წკრიალაშვილს და კიდე ათას საეჭვო ხალხს. ილია მსოფლიო ჩემპიონია!!!!!!!!!!!! ოქროს კაცი ნაღდი ქართველი და მაგაზე მეტად ვინ იმსახურებს!!!!!!!!!!!