ჯიგარი ხარ, ილია! გემრიელად ვიცინე, ისე მაგრად "დააწუწა" ამ რუს პროვოკატორს
ღორისგან მესმის.
ამას ქვია, ექსპრომტად "დაახურა თავზე" !
უფრო ღირსეულად, წინასწარ მომზადებული ვერ გასცემდა პასუხს ! :)))
სწორად მიუჩინა თავის ადგილი. როგორც მახსოვს ჯერ კიდევ შარშან თქვა რუსებს არ მივცემ ინტერვიუსო და ეს ჟურნალისტი რას შეეტენა თავისი პროვოკაციული კითხვით
fifa
ნეტა ნახოთთ როგორ ეზიზგებათ ილია და მერაბი რუსებს.თავის მიერ შექმნილი მითები მოქეიფე და მწვანილის გამყიდველ ულვაშა ქართველზე ჩამოეშალათ. კარგი რუსი მიწის ქვემოთ 2 მეტრზე იზრდება !!!
შენ გენაცვალე ქართველო!
ყოჩაღ ილია, არავის არაფერი არ უნდა დაუთმო, განსაკუთრებით ღორებს!!!! უჯიშო ერია, მაგათთან ტკბილი სიტყვა არასოდეს ჭრის! მაგათი დაუნახავი ერი მოიკითხა მთელმა საქართველომ მლოკველი და უთავმოყვარეო მთავრობის გარდა!
შურიანი და ბოღმიან რუსეთს სძულს, ქართველების წარმატება ეს ფაქტია, ვინაიდან მრავალ მილიონიან რუსეთს, ნამდვილი რუსი ჩემპიონი არაყავთ, თუ არ ჩავთვლით, დაღესტნელი და ჩეჩენ მებრძოლებს, რომლებიც ფორმალურ რუსებად წარმოდგებიან, რეალურად, კი ყველამ და თავადაც იციან მათი წარმომავლობა... უდიდესი წარმატებები ჩვენს მებრძოლებს მომავალში!