<p>26 აგვისტოს, კანოეთი 200 მეტრ დისტანციაზე გამართულ ფინალურ შეჯიბრში ქართველი ნიჩბოსანის შედეგი 38,439 წამი იყო <br> <strong>ზაზა ნადირაძემ</strong> ჩეხეთის ქალაქ რაჩიცეში მიმდინარე მსოფლიოს ჩემპიონატზე ნიჩბოსნობაში ვერცხლის მედალი მოიპოვა.</p><p>26 აგვისტოს, კანოეთი 200 მეტრ დისტანციაზე გამართულ ფინალურ შეჯიბრში ქართველი ნიჩბოსანის შედეგი 38,439 წამი იყო, გამარჯვებული კი ბელორუსი ბელორუსი არტსიომ კოზირი გახდა (38,161).</p><p><a href="/skhva-sakheobebi/nichnobsnoba/108146-zaza-nadiradze-msoflios-chempionatis-dros-kanoedan-tsyalshi-gadavarda-video.html" target="_blank"><span style="color: #0000ff;">- ზაზა ნადირაძე მსოფლიოს ჩემპიონატის დროს კანოედან წყალში გადავარდა [VIDEO]</span></a></p><p>შეგახსენებთ, რომ ზაზა ნადირაძემ რიოს 2016 წლის ოლიმპიადაზე მეხუთე ადგილი დაიკავა, წელს მსოფლიოს თასის ეტაპზე მეორე იყო, ევროპის ჩემპიონატზე კი მესამე ადგილი დაიკავა.</p>
მაგარი კაცი ყველანაირად ..................
დიდი მადლობა ამ გახარებისთვის!!! ბედნიერ მარიამობას გისურვებ!!! დედა ღვთისამ გადმოგხედა და მისი წყალობით კიდევ ბევრს მიაღწევ!!! კომენტარების შეფასების დროს , შემთხვევით უარყოფითს დავაჭირე და ყველამ მომიტევეთ!!!
გილოცავ!
ყოჩაღ ზაზა,გილოცავ ამ დიდ მიღწევას.შენ ისეთი კაცი ხარ ,ალბათ ამასაც არ დასჯერდები და მეც უფრო დიდ წარმატებებს გისურვებ.გაიმარჯვე,გაიხარე და ჩვენც გაგვახარე.
მიხედეთ ამ ბიჭს
ამ ხუმრობა-ხუმრობაში უკვე ოლიმპიური მედლის დაგეგმვაც შეიძლება ამ ბიჭით...საღოლ ძმა და არ ვიქნები ფამილარული თუ ვიტყვი რომ ეს მსოფლიოს ვერცხლი ოქროზე მეტად ფასობს
სამაგალითო კაცი, გაიხარე, ამ ტემპით, თავმდაბლობით, კიდევ უფრო დიდ შედეგებს მიაღწევს, გაიხარე ზაზა.
უძლიერესი კაცი! ძალიან გამწხარდა.
ა, კაცი! სხვებივით დღე და ღამე ტელევიზორში კი არ არის და ტვინს კი არ გვიბურღავს წარმატებებით. შრომობს და შედეგიც მალე იქნება!
B-52
მაგარი კაცი ხარ ზაზა! შემდეგი ოლიმპიადა შენია!
ოქრო კაცი!!!
უნიკალური შედეგია. გამარჯვებას ვულოცავ ამ მშრომელ კაცს! შეიძლება ითქვას რომ მთელი ქართული ნიჩბოსნობა ამ კაცის მხრებზე დგას.
Legion
ვაჟკაცი კაცი ხარ, ნამდვილი მეომარი. რიოში ცოტათი არ გაგიმართლა. ახლა კი, გამოცდილების ფონზე მშვენივრად ასპარეზობ. ვარჯიში არ გააცდინო და ნებისმიერ დაბრკოლებას გადალახავ.
გილოცავ,მრავალი გამარჯვება გვეზეიმოს:)
ძალიან გაგვახარე!!! მადლობა!!!
გილოცავ ზაზა ვერცხლს, შემდეგი ოქრო მოგველოცოს, მაგარი კაცი ხარ!
ყოჩაღ ზაზა!!!! ეს ბიჭი არის ნამდვილი სპორტსმენის ეტალონი!