<p>საქართველოს 15-წლამდელთა ნაკრებმა მეორე ამხანაგური მატჩი ჩაატარა თურქეთთან და ამჯერად 3:2 იმარჯვა. პირველ მატჩში ჩვენებმა 2:0 მოიგეს.</p><p>ზურაბ ხიზანიშვილმა შემადგენლობა მთლიანად შეცვალა და პირველი ტაიმი მეტოქის უპირატესობით დასრულდა (1:2), თუმცა შესვენების შემდეგ ჩვენმა გუნდმა თამაშის შემოტრიალება მოახერხა. გოლები ლუკა ჯაჭვლიანმა და ლუკა წულუკიძემ (ორჯერ) გაიტანეს.</p><p>მაქაცარია, ბაგრატიონი, ოჩიგავა, გოგებაშვილი, ლაბაძე, დავრაშელიძე, მესხი, ჯაჭვლიანი, დასენი, ჩოფიკაშვილი, ჯანაშია</p><p><p><p>შეცვლაზე შევიდნენ: ხიმშიაშვილი, სიორდია, გეგიაძე, ხაბულიანი, თოდუა, შიოლაშვილი, ლაცაბიძე, წულუკიძე, პირტახია</p></p></p><p><p><p><strong>მომზადებულია GFF.GE-ს მიხედვით</strong></p></p> <p><p><strong></p><p></strong></p></p> <p><p><strong> </strong> <p></p></p> <p><p><strong></p><p></strong></p></p> <p><p><strong><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="საქართველოს 15-წლამდელთა ნაკრებმა თურქეთს მეორე მატჩშიც სძლია" /></p><p></strong></p></p><br></p>
Kaia carmatebebi. Bavshvebs, xizanas erovnuli nakrebs chaabareben vaiss rom gaushveben tu es mase moxvda mivigebt dzan cudshedegs