<p><p><p>6 და 10 ივნისს საქართველოს ახალგაზრდული ნაკრები მორიგ ამხანაგურ მატჩებს ჩაატარებს.</p></p></p><p><p><p>ევროშესარჩევი ციკლის მზადების ფარგლებში, გია ცეცაძის გუნდი ამჯერად ჯერ საბერძნეთს ესტუმრება, მერე კი - სლოვენიას.</p></p></p><p>მთავარმა მწვრთნელმა უკვე შეარჩია იმ ფეხბურთელთა ვინაობა, რომლებიც ზემოხსენებული შეხვედრებისთვის მოემზადებიან:</p><p><strong>მეკარეები</strong>: ლუკა გუგეშაშვილი (დილა), გიორგი მამარდაშვილი (რუსთავი), დემეტრე ბულისკერია (ლოკომოტივი)</p><p><strong>მცველები</strong>: დავით კობოური (დინამო თბ), ლუკა ლოჩოშვილი (ჟილინა, სლოვაკეთი), ვაჟა ფაცაცია (დინამო ბთ), ლაშა უგრეხელიძე (სიონი), თორნიკე ძებნიაური (ლოკომოტივი), გივი ხეცურიანი (სიონი), ნიკა მალი (საბურთალო), ლუკა ლაკვეხელიანი (საბურთალო), ვახტანგ ნებიერიძე (ტორპედო)</p><p><strong>ნახევარმცველები</strong>: გიორგი კუცია (დილა), ნიკა ნინუა (დინამო თბ), გიორგი ქოჩორაშვილი (ხირონა, ესპანეთი), დავით სამურკასოვი (ლოკომოტივი), ლუკა სილაგაძე (რუსთავი), ზურიკო დავითაშვილი (ლოკომოტივი), გიორგი არაბიძე (ნასიონალი, პორტუგალია)</p><p><strong>თავდამსხმელები</strong>: გიორგი კოხრეიძე (საბურთალო), ირაკლი ბუღრიძე (ბეერსხოტი, ბელგია), დავით მუჯირი (ვიტ ჯორჯია), ნუგზარ სპანდერაშვილი (დილა)</p><p><p><p><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="არაბიძე და დავითაშვილი ახალგაზრდულში - გია ცეცაძემ შემადგენლობა დაასახელა" /></p></p></p><p><p><p><strong>მომზადებულია Gff.ge-ს მიხედვით</strong></p></p><br></p>
Mere ityvianusamartloba ararisokargit ra riti ver da ar dasrulda es nacnoboba maimosxatrit gamodzaxebebi ratomunda iyos mujiri gamodzaxebuli, 8 tamashi goli 0-li dziritadis fexburteli ar aris tavis klybshi bolo tamashikiitamasha mara manamde rac itamasha... Tu amze uketesi axalgazrda taoba agar gbyavs vai xhvens patrons, exla 14-15-16-17-18-19-20 clis bichebi rom xedaaven am yvelafers rasveubnebit , federaciashi an shinauri tu gyavs nakrebi garantirebuli gaqvso?! Amit xo es bichic fuchdeba mamikos xatrrit nakreshi gamomidzaxebeno,nakrebi tranpili ar unda iyos mxolod romel ganvitarebaze unda vilaparakot naglad tvalcin gveubnebian rom vitardebit marashinaurs xels ver vkravto vai chvens patrons esetimidgomit rom arian isev eh ar dablokot iqneb caikitxon da gons moegon cota maic gvcen pativi gulshematkivrebs 100%tit var darcmunebuli rommujiris nakrebshi gamodzaxebaze gamokitxva rom dadot 2 procentsacver acdeba miecit axalgazrdebs imis sashvaleba rom ganvitardnen da matadgilas sxva arundaiyos nacnoboba datanamdebobebis gamooooooo
დღეიდან მბაპე ჩემპიონთა ლიგის მოგებას "რეალთან" ერთად ეცდება - ქართველების მატჩები, ვაკო და არაბიძე აზიაში...
ოფიციალურად | გიორგი არაბიძე კვლავ ქუთაისის "ტორპედოს" ფეხბურთელია!