როგორც ვიმსახურებთ, ისე დაგვცინიან. მერე ირლანდია და მისი მწვრთნელი დაგვცინებს და ასე...
ჰო პოტენციალი აქვთ თამაშის მარა ჰო არ გაოფლიანდებიან???
ვაისი ხომ გვეკაიფება, ეხლა ესღა გვაკლდა, ამანაც დაგვიწყო კაიფი შეტევაში მაგრები არიანო
ამ ეტაპზე ჩვენ გვყავს გუნდი რომელიც მოუგებს, ლატვიას ლიტვას ესტონეთს , ყაზახეთს, ანდორას , ლუქსებურგს , სან მარინოს , მალტას, ფარერებს, გიბლარტარს, მოლდოვას, სომხეთს , ლიხტენშტეინს, კვიპროსს, აზერბაიჯანსაც .... კოსოვოს მაკედონიას და ბელარუსს თუ ვერ მოვუგეთ არ წავაგებთ მაინც წესით. მოკლედ რისი თქმა მინდა გავათვითცნობიეროთ რო ვართ იმ დონეზე რო. ამათი მოგება შეგვიძლია და ნუ ვილანძღებით მერე დანიას თუ ვერ ვეთამაშეთ მოსაგებად , მარტო იმ ელემენტარული და მნიშვნელოვანი მიზეზის გამო რომ იქ ლიგის ფინალისტები და ათასი ზვეზდები თამაშობენ , რომლებიც კიარ დარბიან დაფრინავენ ჩვენთან შედარებით.ისინი უბურთოდ რო დარბიან იმდენს ჩვენები ბურთიანად ვერ დარბის. ეს რეალობაა აქ გასატეხი არაფერია. მომავმის იმედით ვიყოთ და ხვალ დავტკბეთ იმ ერთი ორი ლამაზი მომენტით რასაც ჩვენები შექმნიან , თუ შევაგდეთ ხო საერთოდ ფეხზე დამდგარი დავუკრავ ტაშს მე პირადად
ფრანს-ლორენცო პიზეტო ტიბო!
პონტი შემოგვიგდო, მაგრები ხართო თორემ ეშმაკმაც იცის მაგათი თავი და ჩვენ ნიჭიერტა, მაგრამ ზარმაცთა ხრიკებს როგორ გაუმკლავდნენ. არ ავარდეთ და არ დაიჯეროთ, რომ მართლა მაგრები ხართ!!! ჭანკვეტაძეს რაც შეეხება, ~~~კარგით რა-ს საპასუხოდ~~~~ ჭანკვეტაძე, ისევე, როგორც ანზორას დამტვრეული ფორდი, საახალწლოდ იქნება მწყობრში, მალიარკის გარეშე და შეეძლება აგორავოს ბურთი ბალკონში.
შეტევაშიო?! დაცვა კი ბატონო მართლა კარგია, საყრდენებიც მუშაობენ გადასარევად აკეთებს კვეკვე და კანკავა თავის საქმეს. მაგრამ ჩვენ შეტევაში კარგი რა ნახა?!
კარგით რა
ჩაკვეტაძეზე რა ისმის? როდის დაბრუნდება? დამიწერეთ რა.
Вот бля....какой подхалим?! )))) Афигеть!
გადასარევი გიორგი
სამი გოლი გავიტანოთ და ისინიც ვათამაშოთ, ცოდოები არიან. მერებაშვილი, არველაძე დავასვენოთ , შემოვინახოთ ძლიერი მეტოქისთვის და აბა შენ იცი ვაის გაგვაკვირვე ტაქტიკური გადაწყვეტით!