<p><p><p>საქართველოს ნაკრების წევრმა ვაკო გვილიამ დანიასთან (1:5) ევრო 2020-ის საკვალიფიკაციო ეტაპის მატჩის შემდეგ კომენტარი გააკეთა.</p></p></p><p><p><p>"5:1 ჩვენთვის მიუღებელი შედეგია. ვფიქრობ, რომ ასეთი ანგარიშით მარცხს არ ვიმსახურებდით, მიუხედავად იმისა, რომ დანია ჩვენზე უკეთესი გუნდია. თითოეულმა ჩვენგანმა მარცხის მიზეზები საკუთარ თავში უნდა ვეძებოთ და მომავალი შეხვედრისთვის შეცდომები გამოვასწოროთ.</p></p></p><p><p><p>მსაჯს არასდროს არაფერი არ უნდა დავაბრალოთ, მაგრამ შეიძლება ითქვას, რომ დანიის წინააღმდეგ შეხვედრაში მან კონკრეტულ ეპიზოდებში არასწორი გადაწყვეტილება მიიღო. დანიის დონის გუნდთან მსაჯის ასეთი შეცდომების ფონზე წარმატების მიღწევა განსაკუთრებით რთულია", - აღნიშნა გვილიამ.</p></p></p><p><p><p> <p><p><p><p><p><p><p><p><p></p></p><br></p>
დავით 67
ხო ეძებეთ და რომ იპოვით გვითხარით არ დაგვიმალოთ!
სათქმელი უნდა ითქვას უმრავლესობა არ არის ნაკრების დონის ფეხბურთელი და თქვენ არაფერ შუაში ხართ მოგიწვიეს და გამოხვედით რაც შეგეძლოთ გააკეთეთ აი მწვრთნელთან კი ძალიან ბევრი კითხვებია აიღეთ ბოლო 20 წლამდელთა ჩემპიონატი უკრაინა და კორეა გავიდა ფინალში რის ხარჯზე სწორად დაგეგმილი თსმაშის ხარჯზე ერთი ერთზე არცერთ ჯობია შეიძლება ჩვენებს მაგრამ გჯობიან პროფესიონალიზმით ზუსტად ასრულებენ მწვრთნელის მოთხოვნებს ესა თქვენ ნახევრად პროფესიონალები ხართ და ხართ იქ სადაც უნდა იყოთ.სამწუხაროა რომ ფედერაცია ვერ ხედავს ვერ ხედავდა და ალბათ ვერც შეხედავს იმიტომ რომ ჩვენთან რეალურად არ აფასებენ გაიტანა 2 გოლი და მარადონათ შერაცხეს ბავშვს ჭკუა დააკარგინეს და სად არიან დღეს ეს ბავშვები ნახევარზე მეტი სათადარიგო სკამზეც ვერ ხვდება
:))))
არ უნდა მიზეზს ძებნა, ყველაფერი ნათელია - როგორ ჩემპიონატებში ვთამაშობთ, ისეთი ხარისხის ფეხბურთს ვაჩვენებთ სანაკრებო დონეზე. თავს ზემოთ ძალა არ არის და ეს შედეგიც ლოგიკურია. ალოგიკური ის იქნებოდა, სხვა ანგარიშით რომ დამთავრებულიყო. ასე რომ არა აქვს აზრი ლანძღვას და კრიტიკას.
Tazo
ჰოო,შენ რაც მთავარია ერიკსენის მაისური ხომ დაითრიე და,დანარჩენი არ გკიდია?!
kika
მიზეზი ისაა რომ ჩელსის,ტოტენჰემის,აიაქსის ფეხბურთელებით დაკომპლექტებული გუნდის დამარცხება გვინდა ტობოლის,თარაზის,ბათუმის დინამოს მსგავს კლუბებში მოთამაშე ფეხბურთელებით! ასე არ გამოვა ძმებო ჯერ ითამაშეთ საკლუბო დონეზე საშუალო კლუბებში და მერე მოითხოვეთ შედეგი!
საკუთარ უტვინო თავებსა და ფეხებში. ძაან მაგრა გაკლიათ ოსტატობა, უბნის ფეხბურთის დონეზე ხართ, ასევე უთავმოყვარენი ხართ.