<p><p><p>ჩემპიონთა ლიგის პირველი საკვალიფიკაციო ეტაპის კენჭისყრის შემდეგ "საბურთალოს" მეტოქის, ტირასპოლის "შერიფის" მთავარმა მწვრთნელმა ზორან ზეკიჩმა კენჭისყრის შედეგები შეაფასა.</p></p></p><p><p><p>მან მოლდოვური კლუბის ვებგვერდთან მცირე კომენტარი გააკეთა.</p><p>"ჯერ არ ვიცით, რა გუნდია ჩვენი მეტოქე. თუ ისინი საქართველოს ჩემპიონები არიან, ესე იგი, ეს ტიტული დაიმსახურეს. მოწინააღმდეგეს პატივისცემით მივუდგებით. ჩვენი მთავარი მიზანი მომავალი მატჩებისთვის კარგად მომზადებაა", - განაცხადა ზორან ზეკიჩმა.</p><p>კლუბებს შორის პირველი მატჩი ტირასპოლში 9 ივლისს გაიმართება, საპასუხო კი - თბილისში, მიხეილ მესხის სახელობის სტადიონზე 16 ივლისს.</p><p><p><p></p></p> <p><p><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title=""შერიფის" მწვრთნელი: არ ვიცით, რა გუნდია ჩვენი მეტოქე" /></p><p></p></p><br></p>