<p>საფეხბურთო კლუბმა "თელავმა" მწვრთნელად რევაზ გოცირიძის დანიშვნა იუწყა.</p><p>"ძვირფასო გულშემატკივრებო, გაცნობებთ, რომ საფეხბურთო კლუბ "თელავს" ახალი მთავარი მწვრთნელი ჰყავს - 38 წლის რევაზ გოცირიძე.</p><p>რევაზ გოცირიძე ბოლოს ეროვნულ ლიგა 3-ში მონაწილე თბილისის "საბურთალო 2"-ს თავკაცობდა, პარალელურად კი საქართველოს მოქმედი ჩემპიონის, "საბურთალოს" მთავარი მწვრთნელის, გია ჭიაბრიშვილის თანაშემწე გახლდათ.</p><p>რევაზ გოცირიძეს სკ "თელავში" ადრეც უმუშავია და 2016 წელს, ჩვენი კლუბის შექმნის პირველივე წელიწადს მალხაზ ჟვანიას თანაშემწე გახლდათ - იმ დროს, რეგიონალლიგაში მოთამაშე სკ" თელავმა", ჟვანია-გოცირიძის ხელმძღვანელობით მთლიანობაში 14 შეხვედრა გამართა, 13 მატჩი მოიგო, ერთი ფრედ დაასრულა და ეროვნული ლიგა 3-ის საგზურიც ტრიუმფალურად მოიგო.</p><p>რევაზ გოცირიძემ დღეს საღამოს ჩაატარა პირველი ვარჯიში და თელავის" ფეხბურთელებმაც დიდი მონდომებით და ხალისიანად ივარჯიშეს. ბიჭები ზედმიწევნით ხარისხიანად ცდილობდნენ მწვრთნელის დავალებების შესრულებას.</p><p>საფეხბურთო კლუბი "თელავი" ულოცავს რევაზ გოცირიძეს გუნდში დაბრუნებას და წარმატებებს უსურვებს!"</p><p><p><p><strong>ს.კ. "თელავის" პრესსამსახური</strong></p></p> <p><p><strong></p><p></strong></p></p> <p><p><strong> </strong> <p><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title=""თელავს" რევაზ გოცირიძე გაწვრთნის" /></strong></p><p></p></p><br></p>