<p><p><p>ბოლნისის "სიონში" ცვლილებები მოხდა - გუნდი რამდენიმე ფეხბურთელმა დატოვა, არიან ახალწვეულებიც.</p></p></p><p><p><p>"სიონიდან" მეკარე თორნიკე ზარქუა, მცველი გიორგი გაფრინდაშვილი და ნახევარმცველები დავით რაჟამაშვილი და ლაშა მანაგაძე წავიდნენ.</p></p></p><p><p><p>რაჟამაშვილმა კონტრაქტი ურთიერთშეთანხმების საფუძველზე გაწყვიტა და "სამტრედიაში" გადავიდა.</p></p></p><p><p><p>ასევე ხელშეკრულების გაწყვეტით დაემშვიდობა ბოლნისურ გუნდს ზარქუა, რომელიც მის ღირსებას ჯერ კიდევ მეორე ლიგაში იცავდა და ჯერ უცნობია, სად გააგრძელებს კარიერას.</p></p></p><p><p><p>მანაგაძე "გაგრაში" 6-თვიანი იჯარით გადავიდა, ხოლო გაფრინდაშვილი კარიერას "მერანში" გააგრძელებს.</p></p></p><p><p><p>"სიონმა" ბათუმის "დინამოდან" მეკარე ოთო გოშაძე და "საბურთალოდან" ნახევარმცველი ბექა გვარაძე დაიმატა.</p></p></p><p><p><p><a href="/#" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="ბოლნისის "სიონი" გადახალისდება" /></a></p></p></p><p><br></p>