<p><p><p>თბილისის "დინამომ" განელი თავდამსხმელის, კვამე კარიკარის დამატების შესახებ კლუბის საიტით გვაუწყა.</p></p></p><p><p><p>"ჩვენი გუნდის ღირსებას 27 წლის განელი ფორვარდი კვამე კარიკარი დაიცავს. მას კარიერის პირველი 4 წელი შვედურ აიკ-ში აქვს გატარებული. ამ გუნდთან ერთად უეფას ევროპა ლიგაზეც იასპარეზა, სადაც მოსკოველ "არმიელთა" და "პსვ ეინდჰოვენის" გოლკიპერთა დამწუხრებაც მოასწრო.</p></p></p><p><p><p>ნათამაშები აქვს ასევე თურქეთში, უკრაინასა და ყატარში, ბოლოს კი ბაქოს "ნეფთჩიში" გამოდიოდა. ახალწვეულმა უკვე გაიარა სამედიცინო შემოწმება და ჩვენს კლუბთან ხელშეკრულება 1 წელს + 1 წელი ოფციით გააფორმა".</p></p></p><p><p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="თბილისის "დინამო" განელი თავდამსხმელით გაძლიერდა" /></a></p></p><br></p>
ზაკო
გელას. აბა ბიჭო, ფრანგებივით იქვევიან, იქაც ხომ გუნდებში აფრიკელთა დოღია.
მიდით აავსეთ აფრიკელებით გუნდები , დაილია საქართველოში ქართველი ფეხბურთელები? კარგით რა? გეყოთ!
damtavrda kutalia cheni krichini, chegvexvecebi torpedochi damabruneto, an mogicevs skamis xexva.