<p><p><div style="text-align: center;">ფოტო: fb.com/FCRustavii</div></p></p><p><p><p>ნახევარმცველი დათა სიჭინავა "რუსთავში" 1-წლიანი პაუზის შემდეგ დაბრუნდა.</p></p></p><p><p><p>სიჭინავა პირველად "რუსთავში" 2016 წელს გადავიდა და ეროვნულ ლიგა 2-ში ჩატარებულ 49 შეხვედრაში 42 გოლი გაიტანა. თუმცა, ეროვნულ ლიგაში გადასვლის შემდეგ რუსთაველთა რიგებში მხოლოდ 1 შეხვედრა ჩაატარა და მარტვილის "მერანში" გადავიდა. შემდეგ ისევ დაუბრუნდა "რუსთავს", ეროვნულ ლიგაში 4 შეხვედრაში მიიღო მონაწილეობა და 1 გოლი გაიტანა.</p></p></p><p><p><p>ბოლოს დათა სიჭინავა ეროვნულ ლიგა 2-ში "ცხინვალის" შემადგენლობაში თამაშობდა და 14 თამაშში 7 გოლი გაიტანა.</p></p></p><p>ახლა კი "რუსთავს" შეუერთდა და გუნდთან ერთად ვარჯიშიც დაიწყო.</p><p><p><p><strong>მომზადებულია facebook.com/FCRustavi-ს მიხედვით</strong></p></p> <p><p><strong></p><p></strong></p></p> <p><p> <p></p></p> <p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="დათა სიჭინავა "რუსთავში" მესამედ დაბრუნდა" /></a></p></p><br></p>