<p><p><p>თბილისის "დინამოსა" და "გაბალას" შორის ევროპა ლიგის მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპის საპასუხო მატჩს ფინელ მსაჯთა ბრიგადა განსჯის.</p></p></p><p><p><p>შეხვედრის მთავარი არბიტრი 32 წლის პეტრი ვილიანენი გახლავთ. მას ასისტენტობას რიკუ ვირიოვუორი და მიკა ლამპუ გაუწევენ. მეოთხე მსაჯი დენის ანტამო იქნება.</p></p></p><p><p><p>"დინამოსა" და "გაბალას" შორის მატჩ 1-ელ აგვისტოს "დინამო არენაზე" გაიმართება. მატჩი 21.00 საათზე დაიწყება. მატჩის ტრანსლაციას "პირველი არხი" განახორციელებს.</p></p></p><p><p><p>შეგახსენებთ, რომ პირველი მატჩი აზერბაიჯანში "დინამოს" გამარჯვებით, ანგარიშით 2:0 დასრულდა.</p></p></p><p><p><p> <p><p></p></p></p><p><p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title=""დინამოსა" და "გაბალას" შორის მატჩს ფინელ მსაჯთა ბრიგადა გაწვრთნის" /></a></p></p><br></p>
რატომ გააკომერციულა სახელმწიფო ფულით დაფინანსებულმა ჩიხურამ მატჩის ტრანსლირება? ხალხის გადასახადემს მიირთმევენ და თამაშს ფასიანს გვთავაზობს!