<p><p><p>დანიასთან ევროშესარჩევი ტურნირის შეხვედრაში (0:0) საქართველოს ნაკრების ნახევარმცველი ოთარ კიტეიშვილი ჩინებულად გაისარჯა და ნამატჩევს კომენტარიც გააკეთა:</p></p></p><p><p><p>"ასეთ ძლიერ მეტოქესთან, თუნდაც საკუთარ მოედანზე ნათამაშები ფრე, ნამდვილად არაა ცუდი შედეგი.</p><p>იმედი მაქვს, ჩემი თამაშით გულშემატკივარი კმაყოფილი დარჩა. რაც შემეძლო ვცდილობდი, ვაკეთებდი და რაც გამოვიდა, ეს არის.</p><p>იმედია, გავაგრძელებ პროგრესს და ნაკრებს კვლავ დავეხმარები.</p><p>ამ თამაშის შემდეგ, ბუნებრივია, ირლანდიას უნდა მოვუგოთ! ჩვენს ჯგუფში, გიბრალტარის გარდა, სხვა მეტოქეებთანაც გვმართებს გამარჯვება".</p></p></p><p><p><p> <p><p><p><p><p><p><p></p></p> <p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="ოთარ კიტეიშვილი: ამ თამაშის შემდეგ, ბუნებრივია, ირლანდიას უნდა მოვუგოთ!" /></a></p></p><br></p>
ანანიძის გარდა ყველამ კარგათ ითამაშა და საერთოდ ანანიძე რა სანაკრებოა,პრველ ტაიმში ხომ არაფერი არ გაუკეთებია, მეორეში საერთოდ დაიკარგა, დასეირნობდა კვატივით, ახლა ისე გავარდება კუთხურებზე გეგონება მისი ჩაწოდებულები გაგვაოცებს.
ყოჩაღთ ბიჭებო, ყველას 10-იანები გეკუთვნით, აი ანანიძე რისთვის გამოყავს ვაისს მომკალი და ამას ვერ ვიგებ, პირველ ტაიმში ერთი ორჯერ შეეხო ბურთს მეორეში კი სართოდ არა , უბრალოდ დასეირნობდა, ანუ 10 კაცით ვითამაშეთ.
საქართველოს ნაკრებს ჭირდება სულ ოთხი ოთოსნაირი ფეხბურთელის დამატება ერთი საყრდენზე ერთი გამთამაშებლად ერთი მარცხენა ფლანგზე და ერთიც მარჯვენა ფლანგზე და საქართველოს ნაკრები იქნება სერიოზული ძალა. მაგრამ სადაა...
რომ ამბობთ კარებში არ დაურტყიათო,დანიამ რამდენჯერ დაარტყა კარში?
კარგად ითამაშა ოთარმა ამ პოზიციაზე, მიმაჩნია რომ აუცილებლად უნდა იყოს ის ძირითადში ამ პოზიციაზე!
ამ სურათზე ის მომენტია გადაღებული, რაც მსაჯს (რომელიც იქვე იდგა) უნდა დაენახა, რომ კიტეიშვილი წააქციეს. აშკარა ჯარიმა არ დანიშნა. ასეთები სხვაც იყო. ამის გა,ო ეჩხუბა ვაისი და მიიღო ყვითელი. საერთოდ კიტეიშვილის ჯარიმის გარეშე ბურთს ვერ ართმევდნენ. ძალიან კარგია, მაგრად ითამაშა და უსამართლოდ ნუ კბენთ ზოგიერთები.
თეიმურაზი
დიდო სარდალო, მართალ კაცს რად სჩაგრავ?
რისი მომგები ხართ:((( ჯერ კარში დარტყმაზე ივარჯიშეთ უბანში...
მ. ტ.