<p><p><p>“ლოკომოტივთან” 4:0 გამარჯვების შემდეგ “საბურთალოს” მთავარმა მწვრთნელმა გიორგი ჭიაბრიშვილმა კომენტარი გააკეთა:</p></p></p><p><p><p>“რამდენიმე დღის წინ, როგორც ჩვენ, ასევე “ლოკომოტივმა”, თასის მატჩები ვითამაშეთ. ორივემ დამატებით დროში ვიმარჯვეთ. დღევანდელ შეხვედრაში “ლოკომოტივს” დაღლა ეტყობოდა. ამავდროულად, მატჩის დებიუტში მეტოქეს გუნდის ერთ-ერთი ლიდერი დაემტვრა, რამაც საბოლოოდ დიდი ანგარიშით გამარჯვება განაპირობა.</p></p></p><p><p><p>დღევანდელი თამაშით კმაყოფილი ვარ – სწრაფი, შემტევი და სანახაობრივი ფეხბურთი ვითამაშეთ. “საბურთალო” საქართველოში ერთ-ერთი საუკეთესო გუნდია.</p></p></p><p><p><p>რაც შეეხება მომდევნო თამაშს, რომელიც თბილისის “დინამოსთან” გველის – ჩვეულებრივად მოვემზადებით. ვეცდებით, ჩვენთვის სასურველ შედეგს მივაღწიოთ. მოწინააღმდეგე საკმაოდ ძლიერი გვეყოლება. ვფიქრობ, საინტერესო თამაში გამოვა”.</p></p></p><p><p><p><strong>fcsaburtalo.ge</strong></p></p> <p><p><strong></p><p></strong></p></p> <p><p><strong> </strong> <p><p></p></p> <p><p><strong></p><p></strong></p></p> <p><p><strong></strong></p></p><br></p>
კოხრეიძეს გოლებმა სთაბეჭდილება მოახდინეს! კლასს უმატებს ეგ ბიჭი ნელ ნელა. საბურთალოს წარმატებას ვუსურვებ. რაც მეტი კარგი ქართული გუნდი იქნება მით უფრო კონკურენტუნარიანი იქნება ქართული ფეხბურთი.