<p><p><div style="text-align: center;">ფოტო:.facebook.com/pg/georgianaquaticsportsnationalfederation</div></p></p><p><p><p>სტამბულში მიმდინარე საერთაშორისო ტურნირზე საქართველოს U 15 წყალბურთელთა ნაკრებმა რუსეთის ნაკრები დაამარცხა. ახალგაზრდა ქართველებმა რუს თანატოლებს კომფორტული სხვაობით აჯობეს- 13:9.</p></p></p><p><p><p>საქართველოს 15-წლამდე წყალბურთელთა ნაკრები მეორე შეხვედრას დღეს, მალტის გუნდის წინააღმდეგ გამართავს.</p></p></p><p><p><p><strong>მომზადებულია facebook.com/pg/georgianaquaticsportsnationalfederation-ის მიხედვით</strong></p></p></p><p><p><p> <p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/e7d097220fc1c6a60d1b851e027c6e47.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="საქართველოს U15 წყალბურთელთა ნაკრებმა რუსეთი დაამარცხა" /></a></p><p></p></p><br></p>
ყოჩაღ ბიჭებო, მართლაც შანსები გვეზრდება წყალბურთში და მეტ ყურადღებას იმსახურებს სპორტის ეს სახეობა.