<p>დღეს, 23 მაისს, 11:00 საათზე ძიუდოს ფედერაციასთან აქცია გაიმართება. ამის შესახებ გუშინ სოციალურ ქსელში ვარლამ ლიპარტელიანმა დაწერა.</p><p>"ხვალ, 11:00 საათზე ძიუდოს ფედერაციის წინ ვიკრიბებით ძიუდოისტები, გულშემატკივრები ერთად! მიზანი ერთადერთია, გადავარჩინოთ ქართული სპორტი, ქართული ძიუდო!</p><p>გელოდებით ყველას, ვისაც გიყვართ სპორტი, ვისაც ერთხელ მაინც გაუხარია ამ ბიჭების წარმატებით! დადექი სიმართლის მხარეს!</p><p>მე მივდივარ, მოდი შენც!", - დაწერა ლიპარტელიანმა.</p><p>სოციალურ ქსელში გუშინ აქციას ასევე გამოეხმაურა ზურაბ ზვიადაურიც, რომელმაც შემდეგი სახის პოსტი გამოაქვეყნა.</p><p>"მეგობრებო და გულშემატკივრებო ძიუდოსი! ხვალ, 11 საათზე ყველას გელოდებით ძიუდოს ფედერაციის წინ ჩვენი საამაყო ძიუდოისტების მხარდასაჭერად!</p><p>დავუდგეთ გვერდზე, რათა კიდევ ბევრჯერ გვასახელონ!", - წერს ზვიადაური.</p><p><a href="/tcidaoba/dziudo/118842-amis-shemdeg-uaresi-daemartheba-zurab-zviadauri-davith-qevkhishvilis-kabinetis-atcedvas-gamoekhmaura.html" target="_blank"><span style="color: #0000ff;"><strong>▶ ამის შემდეგ უარესი დაემართება - ზურაბ ზვიადაური დავით ქევხიშვილის კაბინეტის აჭედვას გამოეხმაურა</strong></span></a></p><p><a href="/tcidaoba/dziudo/118833-dziudoistebma-davith-qevkhishvilis-kabineti-atcedes-da-samushao-skami-nagvis-urnasthan-datoves.html" target="_blank"><span style="color: #0000ff;"><strong>▶ ძიუდოისტებმა დავით ქევხიშვილის კაბინეტი აჭედეს და სამუშაო სკამი ნაგვის ურნასთან დატოვეს</strong></span></a></p><p><br></p>