ხაბარელი გასაგდებია მა რა თუ რამე ფუჭდება მაგის დამსახურებაა
ძიუდო დიდ სანაგვედ გადაუქცევიათ,სადაც კატებს აყეფებენ,ძაღლებს კი ერეკებიან.ვინ არიან ეს აბსოლიტური ნულები,თავი კაცებად რომ მოაქვთ?
არჩილ
იქნებ ვინმემ მითხრას, ეს თენგიზ ხუბულური ვინაა, ძიუდოისტია?
ძიუდოს ფანი
კიდევ ერთხელ დადასტურდა, რომ ბიჭები მართლები არიან, ქევხიშვილის დამქაშებისგან ფედერაციის გაწმენდას რომ ითხოვენ. ვის რიცხავთ თქვე პატარა მაფიოზუკებო, საქართველოს სახელით პირველი ოლიმპიური ჩემპიონის მწვრთნელს?
irakli13
არა მარტო საღად მოაზროვნე აღმოჩნდა ხაბარელე არამედ ერთადერთი ძუდოისტია და თან დიდი წარმატებებს მიაღწია თავის დროზე.პარლამენტის სპორტის კომიტეტის თავჟდომარე მხარს უჭერდა აწ გადამდგარ ფედერაციის ხელმძღვანელს და ეხლა სამაგიეროს უხდის ხაბარელს. ყაველაშვილმა და ძმანმა მისმა ფეხბურთი ხო ააშენეს ეხლა ძუდოს აღმშენებლობით დაკავდნენ და ბოლო შეჯიბრებებზე 1 მედალიც კი ვერ მოვიპოვეთ. მართლა და მართლა ყველაფერს საზღვარი ხომ აქვს. შეეშვით ჭიდაობის ფედერაციებს, რაგბს, და სხვა წარმატებულ სპორტის მიმდინარეობებს არ შემდგარო ფეხბურთელებო და ყველასათვის უცნობო პარლამენტარებო
koko
ცეცხლზე ნავთის მისხმა არ მინდა თორემ კია ფედერაციის ნარჩენებზე კაი სტატია დასაწერი.
ვინ ვის საქმეს არჩევს!? ხაბარელი ერთადერთი საღად მოაზროვნე აღმოჩნდა ფედერაციაში და მაგას უპირებენ დასჯას?! გეყოფათ კლანობანა და საქმეს მიხედეთ ჯობია!
fsdfsdf
ფრტხილად იყვნენ მაგატაც არ მიუხუხუნონ, უცხოელი მცვრტნელების ჩამოყვანისთვის.