<p>"თელავის" მწვრთნელად დანიშნეს, - ამის შესახებ კლუბი "ფეისბუქის" გვერდით იტყობინება:</p> <p>"ძვირფასო გულშემატკივრებო, გაცნობებთ, რომ საფეხბურთო კლუბ "თელავს" ახალი მთავარი მწვრთნელი ჰყავს - ჩვენს გუნდს 47 წლის გაწვრთნის.</p> <p> - დაიბადა: 1974 წლის 3 სექტემბერს თბილისში.</p> <p>სამწვრთნელო კარიერა: საქართველოს 16-წლამდელთა ნაკრები (თანაშემწე), საქართველოს 17-წლამდელთა ნაკრები (თანაშემწე), "დილა", გორი (მთავარი მწვრთნელი), საქართველოს 19-წლამდელთა ნაკრები (მთავარი მწვრთნელი), "ლოკომოტივი", თბილისი (მთავარი მწვრთნელი), საქართველოს ეროვნული ნაკრები (თანაშემწე), "სამტრედია" (მთავარი მწვრთნელი), "საბურთალო", თბილისი (მთავარი მწვრთნელი), "ლვოვი", უკრაინა (მთავარი მწვრთნელი), "ტორპედო", ქუთაისი (მთავარი მწვრთნელი).</p> <p>ტიტულები: საქართველოს ჩემპიონი (2016 "სამტრედია"), საქართველოს სუპერთასი (2017 "სამტრედია)</p> <p>ფეხბედნიერი იყოს, ბატონო გია, თქვენი მოსვლა ჩვენს დიდ ოჯახში და წარმატებები თქვენს გუნდთან ერთად".</p> <p> </p>
აკა
ეს ღადაობაც აღარაა, მერამდენე კლუბი უნდა დაღუპოს? ვონ პატრონობს ამისთანა, რომ 0 ინტელექტის და ცოდნის ე.წ. მწვრთნელს ნიშნავთ? ან მისი cv ნახეთ, ან მისი საუბრის სტილი ბიჭებთან ან გულშემატკივრებთან,