ახალი მწვრთნელი არაა კაი ამბავი , მაგრამ საბურთალო მაინც გაცდება ყველა ვარიანტში და ნუ პანიკობთ ...
დღევანდელი რესურსებით,საბურთალომ უკვე იმაზე მეტი გააკეთა,რისი მოლოდინიც გვქონდა.ვიცი,რომ ბიჭები ბოლომდე იბრძოლებენ,ისიც ვიცი,რომ რუმინულ კლუბს მეტი რესურსი აქვს და თავიდანვე ფავორიტებად მოიაზრებოდნენ.თუმცა არა მგონია ამას საბურთალოს ფეხბურთელები და მწვრთნელი ეთანხმებოდნენ.იბრძოლებენ,ყველაფერს დადებენ,მიზნის მისაღწევად და რა გამოვა,საქმე გვიჩვენებს.მე მათი დიდი იმედი მაქვს.სიხარულიძე გუნდის ერთერთი ლიდერია და მის ადგილზე სხვა რომ აღმოჩენილიყო,შესაძლოა ის მომენტებიც ვერ შეექმნა.არ შეიძლება ასე ხელის დადებით ვიღაცაზე ასეთი სიტყვების წერა,მით უმეტეს ასეთი მძიმე მატჩის წინ.გამხნევების და თვითრწმენის გაზრდის ნაცვლად,ბიჭებს უფრო თრგუნავთ და დამარცხების მოლოდინს უძლიერებთ.ამას,პესიმიზმი,ან გულშემატკივრობა კი არა,გაცილებით უარესი სახელი ჰქვია.
საქ...
ასე მწირი მონაგარით რომაა საბურთალო იმ მითომ თავდამსხმელი სიხარულიძის ბრალია,მას ის 100% ნი მომენტები რო გამოეყენებინა 3:0 მაინც უნდა ყოფილიყო...მეკარესთან ორჯელ აღმოჩნდა პირისპირ და ბურთს კი არ დაარტყა უბრალოდ მეკარეს დაუგორა